İphone 11 64gb hangi seriden almak lazım

Yanlış hatırlamıyprsam şu seri daha iyi bundan alma falan gibi şeyler vardı bir ara iphonelar için. Yanlış hatırlıypr da olabilirim tabi de. Var mı böyle bir seri olayı

seri olayı yok. içinde şarj aleti olan var olmayan var. eski tip kalın kutular şarj aletli. yeni ince kutular şarj aletsiz. fark bu kadar.

  • mr.goodcat  (28.12.20 19:46:01)
sadece 2019 aralık ayında üretilen modellerde bi sorun mu ne vardı, onda da apple değişim yapıyordu ama o aralar alanlar şu seri noyu almayın diyorlardı. öyle öyle 3-5 ay konuşuldu o olay. şimdi yok öyle bişey

  • avatar is back  (28.12.20 19:51:34)
seri olayı var. bazı cihazlarda wifi problemi var. ona takılmamak için direkt yeni kutu olanlardan sipariş ver geç (sarj adaptörü çıkmayan)

iphone 11 başlığına girersen wifi probleminden muzdarip yüzlerce entry var.
  • ayin yazari  (28.12.20 21:55:20 ~ 21:55:55)
şarj aleti olmadan da aynı parayı veriyorsun ama alet yok, kazıklanmaz mıyım?

  • condom kurşunu  (29.12.20 17:36:46)