tv'yi yukarı kaldırmaca

soundbar tv alıcısını kapattığı için kumandayla işlem yapmak epey zahmetli oluyor. kolu yukarı kaldırmak gerek vs. tvyi duvara montelemeden nasıl çözüm bulabiliriz acaba?

www.hepsiburada.com

Şuna benzer ürünlerle televizyonu biraz daha yükseltebilirsiniz, hatta böyle somunlu değilde sadece plastik olanlardan bulup televizyon ayaklarının ucuna yapıştırırsanız herhangi bir delme işlemine de gerek kalmaz. Ne kadar stabil olacağını görmek için denemekten başka yol yok galiba...
  • arpaci kumrusu  (14.12.20 14:34:46)
1) 3M çift taraflı bantla soundbarı şu an bulunduğu sehpanın/konsolun bi altına yapıştırın (pay varsa) hem şık da durur.

2) bit.ly şu tarz bir şeyle televizyonda gömülü olan alıcının yerini değiştirin.

edit: 3) tv smartsa ve wi-fi'ye bağlıysa telefonlara yüklenen remote control uygulamaları var. onlardan indirip işinizi telefondan halledin.
  • Improbable  (14.12.20 14:49:06 ~ 14:54:19)
Soundbar'ı TV'nin arkasına koy. O alttan ses yine güzel gelir.

  • himmet dayi  (14.12.20 14:55:05)
Hoparlörü arkaya koy +1 En mantıklı çözüm bu durumda, sese de engel olmaz, daha derli toplu durur tv.

  • John Bloor  (14.12.20 15:38:02)
arkaya koy demeye gelmiştim, arkadaşlar söylemiş.

önüne receiver, digiturk vs herhangi bir set top box konulacağını düşünmeden tv ayağını bu kadar alçak yapan tasarımcıya da kafam girsin.
  • kibritsuyu  (14.12.20 15:46:10 ~ 15:48:34)
tv'nin ayaklarının altına mobilya ile aynı renk bir tabla kestirin koyun.

  • co2s2  (14.12.20 16:08:00)
soundbar tvnin arkasında olunca hem sesi çok olumsuz etkiliyor hem de kumanda devre dışı kalıyor.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (14.12.20 18:01:31)
@improbable, altta pay yok solap var.
o alıcılar smart tvye uygun değil.
telden tv değiştirmek çok daha zahmetli mevcut durumdan.

aynı renk tabla kestirmek benim de aklıma geldi en makul çözüm bu ama o renk tahtayı nerden bulucam kimse uğraşmaz ki o işle.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (14.12.20 18:04:39)