atasun- numaralı gözlük

ileri derecede miyopum ve atasun'dan hiç gözlük alışverişi yapmadım. su an küçük bir şehirdeyim ve bildiğim kaliteli optik yok ve acilen gözlüğümü değiştirmem gerek.

3 farklı cam markasıyla çalışıyorlarmış. seiko sattıkları arasında en kalitelisiymis ama hiç kullanmadım. genelde novax marka cam kullanıyorum ve çok memnunum.

atasun'dan numarali gözlük alışverişi yaptığınız mi, özellikle ileri derecede göz bozukluğu yaşayanlar cevap verirse sevinirim.

eşime yaptık geçenlerde. o zaten hep atasun'dan alıyor. gayet de memnun. atasun iyidir.

  • matilda  (01.12.20 17:02:05)
Benim gözlerim 6.5 derece miyop, abimin 11, biz Atasun'dan alıyoruz son 4-5 yıldır. Tavsiye ederim. Çalışanları gerçekten düzgün bilgi veriyorlar. Satış sonrasında da faturanız var, bir sorun yaşarsanız ilgileniyorlar. 1.5 sene önce bir numaralı gözlük alınca ikinciye indirim yapılıyordu. Camı inceltme yüzdesini/oranını size bırakıyorlar. Ben mesela ikinci gözlüğün camını inceltilmemiş almıştım, bu şekilde ikinci gözlük bedavaya gelmiş oldu. Çerçeve açısından çok çeşit var. Her bütçeye uygun çerçeve-cam ayarlanıyor en iyi yanı bu bana kalırsa.

Sadece ileri derece camlar bazen ellerinde hazır olmuyor. Biz 10-15gün beklemiştik. Belki mağazayı sıkıştırsak daha erken teslim alabilirdik. Sms ile hep bilgi vermişlerdi. Beğeniyorum Atasun'u, tavsiye ederim.
  • GoodMorningTeacher  (01.12.20 17:22:39)
atasun iyi, fiyatları güzeli müşteri hizmetleri falan filan da, kendi üretimi olan camları çok çabuk çiziliyor. yani bir zamanlar öyledir, belki düzelmiştir diye tekrar şans veriyorum, yine aynı yine aynı.

sıfır cam taktırıyorum, çizilmez buğu yapmaz diye platin mi elmas mı ne en iyi kaplamadan istiyorum, gündüzleri hiç kullanmadığım halde, sadece akşam lensi çıkarınca birkaç saat, sabah da lensi takana kadar 1-2 saat kullanıyorum, çıkarınca camının üstüne koymuyorum, sert bezlerle silmiyorum ama maksimum 15 gün sonra bu kadarcık kullanıma çizikler başlıyor.

eşimin gözlük de atasun, o da çizik içinde. oğlanınki de atasun, çizik dolu.

ben hawk marka cam taktırdım sıradan bir optikçide, şubat'tan beri tek çizik yok. üstelik de evden çıktığımız yok aylardır, dışarı çıktığım günler hariç sürekli gözlük kullanıyorum.
  • kibritsuyu  (01.12.20 18:22:43 ~ 19:02:41)
Atasuna sakın bulaşma. Herhangi bir gözlükçüye git daha iyi.Çünkü satış elemanları çoğu zaman prim için seni kandırırlar.Elmas paket , platin paket , mavi ışık koruma vs diye laf kalabalığı çoktur. Mavi ışık koruma yalanı daha iyi tutsun diye , camları mavi kaplamalı...Camları çok aşırı bir şekilde dandik.Yüksek derece miyop olduğun için kalın küçük kemik çerçeve seçip, 1.74 indekste inceltme yaptırman gerekir.Eğer çok ince çıksın istiyorsan. Ama atasun çoğu zaman 1.67 incelikte yapar sana 1.74 diye satar.ince çıksın diye odak kayıdırırlar ki sen yüksek miyopsan bunu yapmama olasılıkları yok.Cam inceliği ölçülebilen bir şey olmadığı için ne verseler kabul edersin...Çoğu kez başıma geldi.Ayrıca minimum 1 hafta çekerler ama 15 günden aşağı gözlük gelmez.Herhangi bir optikçiye gir, yükssek miyopsan atasuna bulaşma derim.

Hiç bir şey bilmiyorsan şikayetvar a atasun yaz
  • ayağiniza gelen overlokçu  (01.12.20 18:46:49 ~ 18:47:16)