Rusyadan ne istenir?

Çok pahalı olmayan hediyelik bir şey.
Not: içki içmiyorum.

Gelecekler listesinde havyar var sadece şu an. Bir de şundan ( encrypted-tbn0.gstatic.com ) isteyecektim ama kullanmam diye istemedim. Başka ne isteyeyim?

Matruşka

  • suicides underground  (01.12.20 08:11:21)
matruşka ve vodka

  • reanarchy  (01.12.20 08:35:21)
havyardan memnun kalacağını sanmam. genelde kızarmış ekmek ve içki (bira) ile tüketiliyordu oralarda. tadı da berbat.

matruşka iyi öneri şöyle 8' li falan olursa daha güzel. müzik kutusu, sovyet ekolü sembollerinden satranç takımı vs. güzel şeyler çok hediyelik dükkanlarında.
  • sarcophagus  (01.12.20 09:26:52)
Antika sovyet yapımı saatler var. Vostok mesela. ondan iste.

  • komando kani var bende  (01.12.20 09:31:09)
rusların çok güzel güllü çiçekli şalları oluyor. onlar olabilir.

  • tabudeviren  (01.12.20 10:00:22)
şal +1
faberge yumurta, orjinal değil tabi ki
bir de rusyanın neresi, dünyanın en büyük yüzölçümüne sahip devletinden bahsediyoruz sonuçta yakutistandan başka şey istenir, kırımdan başka şey.
st petersburgdan ya da genel olarak baltık yakınlarından kehribar takı olabilir mesela.

amma sakın çikolata istemeyin, gelirse yemeyin. iğrenç oluyor çikolataları
  • halanne  (01.12.20 14:30:10)
Çok farklı çeşitlerde çikolataları var. Onlardan isteyebilirsiniz. Bazıları damak tadınıza uyarken bazıları uymayabilir.

Hayvar mantıklı. Suni olmasın, deniz hayvarı olsun. Bir de siyah kırmızıya göre daha pahalıdır. Kızarmış ekmek ve bira ile tüketme zorunluluğunuz yok. Ben ekmeğin üzerine tereyağı sürüyorum, üzerine hayvar sürüyorum ve üstüne de jambon koyuyorum. Fevkaledenin fevkinde oluyor.

Tatlı süt isteyebilirsiniz. Trde yok. Bunu tek başına da yiyebilirsiniz, tatllara da katabilirsiniz.
  • kojonotsuki  (01.12.20 16:40:54)
süt reçeli, kara buğday, değişik ilaçlar, konserve ürünler, rus çikolataları, rus şekerlemeleri, mumio (shilajit) vesaire.

  • berkan11  (01.12.20 17:40:48)