halı toz yapar mı?

odayı temizliyorum 1 haftada leş gibi oluyor camı falan da açmıyorum nasıl oluyor anlamıyorum. resmen kenarlarda 1 karış toz oluyor.

odadaki halıdan şüphelenmeye başladım.

ya da neden olur bu arkadaşlar ne yapmak lazım.

bilgisayarın monitörü bile toz oluyor cam açılmadan nasıl olur bu?

sigara falan da içilmiyor.

şimdi öyle bir şey diycem ki mindblown olcaksın. banyonda hiç toz olmuyor mu? toz dediğin şey her yerde.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.11.20 20:57:22)
evdeki butun kumas turevi toz yapar, hali, ortu, perde, giyisiler, carsaflar ve disaridan da bir miktar toz girer

hali zaten gereksiz ve sagliksiz bir sey bence, zemin cok soguk egilse kullanmayin, ya da kilim bir nebze daha iyidir.
  • exlibris  (28.11.20 20:58:47 ~ 20:59:14)
@proletarier

1 hafta diyorum banyoda toz diyorsun ne alaka?

1 haftada bu kadar toz ahırda bile olmaz. anlatamadım sanırım.
  • berkes2  (28.11.20 21:05:36)
halının altında toz var mı?

süpürge torbası yırtıksa egsozundan o emdiği tozu tekrar odaya üflüyor olabilir. süpürge torbasına da bi göz at.
  • sttc  (28.11.20 22:33:17)
Ya halı ya da başka bir tekstil ürünü eğer hızlı bir şekilde çürüyorsa yoğun şekilde toz üretebilir. Şüphelendiğiniz şeylerin üzerine vurup salladığınızda toz çıkıyor mu diye kontrol edin.

  • mikro patlama  (28.11.20 23:42:14)