Black Friday-Var mı gerçekten indirim yapan bir yer?

Merhaba arkadaşlar çok sorulmuş geçen hafta biliyorum ama esas black friday yarın diye sormak istedim tekrardan.

Hepsiburada'ya baktım ama her şey indirimli haliyle bile çok pahalı geldi.Denildiği gibi full kazıklıyorlar sanırım.

Bir sene udemy den güzel eğitimler almıştım.

2 sene önce yurtdışındaydım 1 euro ya Helsinki'ye gemi bileti almıştım. Yani her sene bir şekilde güzel bir şey yakalıyordum .Bu sene Türkiye'deyim sanırım bir şey alamayacağım ama gene de sorayım.

Elektronik eşya olur, kitap olur,kıyafet olur farketmez gerçekten indirim yapan bir yer varsa link bırakırsanız sevinirim.

Hepsiburada'da ,trendyolda gerçekten indirimli bak bunu alabilirsin dediğiniz , fiyatını önceden bildiğiniz bir şey varsa onun da linkini verebilirsiniz.

Teşekkürler.

Ne alacağına bağlı mesela hepsiburadada samsung m31 model telefon şu an iyi 2599 liraya

  • freebird5406_2  (26.11.20 15:14:37)
anlık olarak sınırlı sayıda ürün için indirimler oluyor. yakalamak için paso o sitelerde gezinmek lazım. 1-2 dk içinde hemen tükeniyor zaten indirimli fiyat olanlar. mesela n11.com 350 tl civarına kobo e-reader sattı, piyasası 1600 civarı. dün hepsiburada akıllı süpürge sattı 990 liraya, piyasası 2220 civarı. her ikisini de sepete attım kredi kartı bilgilerini girene kadar ürün tükendi alamadım.

  • zikardo  (26.11.20 16:03:56)
hepsiburada ile trendyolda iPhone 11 6900-7200 arası gidip geliyor.
bi üstü iPhone 12'ü 10999 açıklandı fiyatı. bu durumda iPhone 11 iyi gibi fiyat olarak.

tabi her zaman çıkış fiyatından daha uygun oluyor, tahminim 10 bin olur piyasası 12'nin.
  • tamamhosdiyonda  (26.11.20 17:03:35 ~ 17:03:48)
telegram’da donanımhaber’in sıcak fırsatlar kanalını takip edebilirsiniz.
kendi adıma 2liraya 4aylık tidal hifi aldım.

  • her şey  (26.11.20 18:45:14)