kadife pantolon giyen erkek

çocukluğumdan beri giymediğim kadife pantolon kışın da etkisiyle alıp giyem dedim ama zaten çok da markada yok. beden olayına kafam gitti.

en son 31 beden giydiğim bir kot var yeni aldım. ancak bu kadifelerde beden olayı nasıl ilerliyor? mağazada yok, internete mahkumum gibi.

varsa elinde bir örnek. kot ile kıyaslamama yardımcı da olabilir.

Kot kesim ksdifeler kot bedeni, kumaş kesim kadifeler kumas bedeni.
Ben kotta 31, kumaşta 48 giyerim. Kadife de aynıdır.

  • fempusay  (25.11.20 01:06:09)
Ama mesuliyet kabul etmem bro. Sonna neden şöyle dedin de öyle olmadı demeyesin. Not. Cepten takılıyom düzeltme şansım yoktur.

  • fempusay  (25.11.20 01:07:02)
Sahip olduğum son kadife pantolonu levisten 5 sene önce almıştım. Beden numaraları jeanleri ile aynıydı.

  • geven kafa  (25.11.20 06:41:27)
Pantolonda spor ayakkabi-deri ayakkabı gibi numara farkı olayı yok. Pantolonlar hep aynı, markadan markaya kalıptan kalıba değişir sadece.

  • her giriste sifresini unutan adam  (25.11.20 12:35:17)
Ben sadece kadife pantalon giyiyorum 5-6 yıldır. Her sene bulmak daha da zorlaşıyor. Kotla ya da herhangi pantalonla aynı beden alıyorum. Her markanın kesimi farklı. Mağazanın sitesinde kalıp ölçüleri yazması lazım. O ölçüleri elindeki pantalonlarla kıyasla.

  • mirafiori  (25.11.20 23:22:17)