tatil tatil tatil

selamun aleykum abiler ablalar!temmuzun başında tatil gitmek istiyorum.fakat şu tur şirketlerinin temmuz sonrası fiyatları bende kalp spazmına yol açtı.yahu nerelere gidelim.hani bütçe 600-700 lira arası fazlada değil.şöyle 20-25 gün kafa dinlemek için nereleri tavsiye edersiniz.türkiyenin hangi bölgeleri güzeldir?

600/20= 30 tl...bu paraya kalican mi? yiyicen icicen mi? eglenicen mi?

butceni arttiramiyorsan gunleri azalt en azindan 70-80 tl olan bi otelde 1 hafta kalabilirsin yada ortalama 400 usd fiyada yurt disi turlarina bakabilirsin 3 gece 4 gunluk.

ama butce belli gun degismez ise camping anca kurtarir sanki, ne bilim fethiye falan guzeldir kelebekler vadisi o da olur bak...
  • cairo  (16.05.10 13:07:49)
çok net cevap veriyorum abim o para ve o süre ile çadır/kamping den başka alternatifin yok. hele ki bahsettiğin sezonda.

tatil demek ege demektir doğası denizi eğlencesi her şeyi ile.

senin o para ile o kadar süre kafanı dinlemen ancak ölüdeniz, kabak koyu vb yerlerdeki kampinglerde olur o üstelik nefis yerler bunlar. +1 witcherve +1 cairo diyorum.

en pis en iğrenç en fuhuş pansiyoında bile gecelik 50 alacaklar zaten 10 günde tüm parayı o pnasiyona vereceksin;

oysa ki;

www.shantigardenkabak.com
  • uykusuz  (16.05.10 15:40:47)
20-25 gün çok be hacı... o nasıl tatil öyle 1 aylık...
bir hafta dersen güzel alternatifler olur da 20 gün filan şaka heralde... zor dostum zor.. hatta imkansız...

  • karrdanadam  (17.05.10 00:05:47)