Şu saatin muadilini bulabilir miyiz? (Videolu)

8 yıldır takip ediyorum kendilerini.

Fiyati 2 4 6 8bin tl diye sürekli artiyor bir türlü alamadım. Tam para ayirdim diyorum yine artıyor :D Vazgeçtim suan buna o kadar para vermeyecegim.

Rakamlarin, ibrelerin tasarimina, cercevesine bayiliyorum.

Benzer tasarimlarda daha uygun saatler var mi?

1-2 bin tl bandinda.

Çakma ama birebirlere de açığım.

hizliresim.com

Yeni serilerden:

www.youtube.com

Eminönü pasajlara gidin. Birebirden daha iyisini bulursunuz.

  • iddaaci  (19.11.20 21:20:57)
Aviator v.3.09 diye geçiyor. 10bin olmuş şimdi tekrar baktım.

Valla ben canlı incelenmiştim çok beğendim. Kordon konusunda haklı olabilirsiniz ama..
  • ananiyimioguz  (19.11.20 22:04:29)
Replika olaylarına girme ya. Elinde kalır zaten. Bin civarında buna yakın model de çok var. Orijinal olsun. Yadigar kalır belki hem senden.

  • antihero  (19.11.20 22:27:27)
Bambino’lara benziyor biraz. Özellikle kasası ve kurma kolu.

www.hepsiburada.com

Diğer modeller için “Orient Bambino” yazıp aratabilirsiniz.
  • marcelprous7  (19.11.20 23:41:50)
fotoya baktigim an blancpain leman canlandi gozumde. cok da pahali degil aslinda en ucuzu 5bin dolar diyor chrono24. biriktirebilirsen blancpain tavsiye ederim bende de fifty fathoms var canavar gibi valla. sunu da soyleyeyim 1-2bin liraya alacagin hicbir saatten hayir gelmez. 265 dolar ediyor cunku. o paraya bulabilirsen otomatik seiko al. mesela seiko 5. 2-3 senede bir bakim yaptirirsan olene kadar kullanirsin. uzmez. tabi begendigin tarzi degistirmek zorunda kalacaksin.

  • yasamakistemiyorumulan  (20.11.20 01:52:08)