Evi güzelleştiren eşyalar

Merhaba, yakın zamanda yeni bir eve taşınacağım. Zaruri eşyalar dışında evinize ne aldığınızda veya hangi değişikliği yaptığınızda daha mutlu oldunuz? Rahatlık, estetik, fonksiyon vb açılardan olabilir

C zigon. En sevdiğim eşyalarımızdan biri . bi de lazım olmaz diye düşünülüyor ama orta sehpa şart.

  • matilda  (12.11.20 20:28:14)
Bitki ve tablolar.

  • jazzabel  (12.11.20 20:40:23)
Wallhang/Duvar örtüsü.

  • Amaranta ursula  (12.11.20 20:43:02)
Çalışma odası yapacaksan ergonomik sandalye, uyumlu masa, ekran ve klavye rahatlık açısından inanılmaz fark ediyor.

  • roket adam  (12.11.20 20:46:29)
ışıklandırmaları tepeden aşağı değil de aşağıdan yukarı verince ve renk açısından da akıllı ampüllerle destekleyince çok oturulası oldu o sarı-beyaz sıcaklık anca öyle yakaladım. tavsiye ederim.

onun dışında evi güzelleştiren detaylardan biri de TV olmaması. tv izlemiyorum ben yaa havalarından değil de TV olunca bir odada her şey ona endeksli yerleştiriliyor o baya kötü.
  • AlsterWasser  (12.11.20 20:55:14 ~ 20:56:15)
boyle bir camasir sepeti: www.ikea.com.tr

bir de camasir kurutma makinesi cok kritik.
  • hot potato  (12.11.20 21:17:49)
C sehpa +1 (tembellik sehpa)

  • since1907  (12.11.20 21:33:25)
ben de yeni eve geçiyorum, şimdilik şunlara göz koydum.
www.fidanburada.com
www.youtube.com
hayallerde ise şu var
matteomauro.com
  • Bruce  (12.11.20 21:34:54)
Kaliteli bir puf. Tekli koltuğun olacak kesinlikle kolçaklı, önünde de bu puf.

  • candanag  (12.11.20 21:49:28)
Otomatik damacana pompasi

  • elorelia  (12.11.20 22:29:42)
Pencerelerin hepsine kaliteli sineklik tel, hayat kalitesini artırıyor
Rahat çalışma koltuğu,
Robot süpürge <3
  • kobuzchu kiz  (12.11.20 22:38:28)
Şaraplık, kitaplık, bej rengi bir berjer yanına loş ışıklı lambader harika bir okuma köşesi oldu, bitkiler, mumlar, yatak odasına ayaklı ayna. Bunlar daha çok görsel ve rahatlık olarak hoşuma gidenler.
Elektroniklere gelirsek kesinlikle iyi bir kahve makinası, filtre kahve makinam vardı şimdi bir de ekstra Nescafe dolce gusto aldım. Iyi bir blender ben tefal perfect mix kullanıyorum memnunum.

  • carmenta  (12.11.20 22:43:32)
Lambader, ayarlanabilir loş sarı ışık.
Bitki

  • ruhen hastayim ben  (12.11.20 23:17:33)
lambader, bitki, berjer +1

  • hazen  (12.11.20 23:30:56)
ben de puf demeye gelmiştim. berjer artı puf +1

  • ozgur bir kusun hatirati  (12.11.20 23:56:16)
Ahşap orta sehpa ve Step halılarına benzeyen az renkli halılar.
Düz renk perde.
Evin bir duvarını farklı renge boyamak, salon ya da yatak odası, ben koyu sarı seçmiştim.
Fazlalıkları ortadan kaldırmak.
Miamano.com'dan uygun fiyatlı resimler, saksılar vb. En azından uygun fiyata farklı ürünler almış olursunuz. www.instagram.com miamano.com
  • kaset  (13.11.20 05:24:13 ~ 05:26:47)
-almadan önce hiç beğenmiyordum duvardaki bir lekeyi kapatmak almak için mecburiyetten aldım ama çok sevdim "duvar rafı". üzerine minik bir vazo, birkaç çerçeve falan koydum. şık duruyor.
-oturma odasına büyük bir boy aynası(evi kesinlikle daha geniş gösteriyor ve derinlik katıyor).
-www.trendyol.com bir de bu.
  • penceredengorunenmorbina  (13.11.20 09:16:07)