cambly vs. english ninjas

ingilizce seviyem orta.hem speakingi hem de kelime dagarcıgımı gelistirmek istiyorum.
şuan iki uygulama da indirimde. faydalı ve fiyat olarak uygun buldugum paketleri asagıya yazıyorum:

english ninjas-----haftada 7 gün, günlük 20 dakika, aylık 226,80 tl (saati 24 tl)
cambly-----haftada 5 gün, günlük 15 dakika, aylık 299 tl (saati 60tl)
bu paketler 12 aylık paketlerdir.

ciddi bir fiyat farkı var saat bazında. kalite farkı oldugunun da farkındayım. english ninjas kullanan veya bu mukayesede yorum yapmak isteyen,bu konuda yardımcı olmak isteyenleri, farklı önerileri olanları bekliyorum.

Aynı durumdayın aynı arayıştayım. Hem up olsun hem de bilgi edinirim diye geldim.

  • the real brad pitt  (12.11.20 14:14:14)
Ben de arayistayim+1

Cambly deneme dakikasını kullanmıştım, İngilizcem çok iyi değil geliştirmek için kullanıyorum dediğim anda hocalar direk kapatıyordu öğretmen değilim sorry diyerek. Bu da ilginç.
  • Benyinegulerim  (12.11.20 14:16:23)
ben de english ninjas ile 5 dakikalık bir deneme gerceklestirdim. gayet keyifliydi ve sunu gordum zaman çok hızlı geçiyor bu sebeple cambly'deki 15 dakikanın da yeterli oldugunu dusunmuyorum ama 30dk 'da fiyat cok artıyor.

  • bana nick lazim ya  (12.11.20 14:45:56)
mesut süre son yüklediği ilişki testinde camly için indirim kodu paylaşmıştı.bakın isterseniz.

  • since1907  (12.11.20 15:16:31)
söylediğim fiyatlar ile mesut sürenin indirim kodunu girdiğimdeki fiyatlar aynı zaten. yani benim verdiğim fiyatlar black friday indirimli hali.

  • bana nick lazim ya  (12.11.20 16:11:41)
6 ay cambly, 3 ay da englishcentral kullandım.

biraz acelem olduğu için çok detaya giremeyeceğim ama yerinde olsam eğer englishninjas'ta konuşacağın hocalar da native'se hiç düşünmeden orayı seçerdim. cambly'nin o fiyat farkını hak edecek bir olayı yok.

bir de english central var, o bambaşka bir olay:

öğretmenlerin tamamı filipinli ama bu ikisiyle arasında öyle korkunç bir fiyat uçurumu var ki, "evde sıkıldığım günler birileriyle konuşmuş olurum" demek için bile satın alınabilir. ayrıca net şekilde web sitesi ve ingilizce çalıştırma sistemi cambly'e beş basar. yalnız kendi görüntülü konuşma altyapıları yok, skype ya da zoom seçeneği var.
  • filteria  (12.11.20 16:29:21)
english central'e bakacagım. yorumunuz icin tesekkur ederim.

  • bana nick lazim ya  (12.11.20 17:29:50)