çocuğuma yanlış mı yapıyorum?

arkadaşlar 8 yıl önce, çocuğum daha 5-6 aylıkken yüzümü ellerimle kapatıp cee-ee yapınca yüzünü asıp ağlıyordu. hatta burada da sormuştum derdi ne bu çocuğun diye (git: 531804)

cee-ee yapınca gülmekten ağlamaya geçiş sırasında yüzü o kadar sevimli bir hal alıyordu ki ben bunu birkaç kez yapıp videoya çektim. sonra zaten kendisi de unuttu, ben de unuttum gitti.

şimdi herif 8,5 yaşına geldi. o videolarını açıp izletiyorum, altına zıça zıça gülüyor kendi haline. elli kere izlettiriyor bi daha bi daha diye. eşim de diyor ki "sen manyak mısın, çocuğun ağlamasından zevk mi alıyorsun da izliyorsun, bi de çocuğa izletiyorsun?"

e çocuk bebekken ağlamasını izleyince gülüyor abi, eğleniyor. komik çünkü. hatta gelip baba cee-ee videosunu açsana diyip özellikle izlemek istiyor.

yanlış mı yapıyorum ben ya? manyak mıyım gerçekten?

Bekarım çocuğun yok. Bana komik geldi. Yanlış da göremedim.

  • allah yazdiysa bozsun  (24.10.20 18:55:27)
Ben yanlış bir şey görmüyorum. 2.5 yaşındaki oğlumla bile benzer durumu yaşıyoruz. getiriyor telefonu " baba şifre gir" diyor. açıyor galeriyi kendi videolarını izliyor. güldüğü de oluyor sallamadan geçtikleri de oluyor.

Burada kilit nokta onun gülmesi bizim çok hoşumuza gidiyor ve gayri ihtiyarı biz de gülüyoruz. burada bir etkileşim oluyor. En nihayetinde bunların hepsi çocuk. ilgi çekmek, sizin tarafınızdan beğenilmek sizle vakit geçirmek en çok istedikleri şey.

Bu videoları izlerken sizin de güldüğünüzü görüyor, sizinle vakit geçiriyor, eğleniyor.

abuk sabuk videolar izleyip beyni oyuncak, hediye, şeker, çikolata gibi şeylere kodlanacağına bırakın kendi bebeklik videolarını izlesin.
  • janavarorion  (24.10.20 19:14:30)
Problem yok bende gayet sevimli bir anı. Kalte sterne +1

  • Hallegadola  (24.10.20 20:54:27)
Oyna devam

  • le jeune turc  (24.10.20 22:28:51)
Biz nelerle buyuduk bu detaylara takilmamak lazim. Bence sikinti yok, hatta cocukla iletisimin tam yaslarinda beraber izlemeniz iyi bir sey

  • karpuzpeynirekmeksu  (24.10.20 23:48:50)