Filyasyon ekibi hafta sonu da geliyor mu?

48 saat icinde ilac vermeye ve evdeki diger yasayanlara test yapmaya geleceklerini soylediler. Ilac ekibi hemen geldi ama test icin gelen giden yok. 48 saat bugun oglen doldu. Hafta sonu diye mi?

Bize akşam 10 buçukta geldiler. Yani gün ve saat önemli değil onlar için. Geliyorlar.

  • cemallamec  (24.10.20 18:07:26)
Bu arada eğer gelmemişlerse siz telefonla ilçe sağlık müdürliğünü arayıp numune almak için bir ekip göndermelerini isteyebilirsiniz. Mobilim editleyemedim.

  • cemallamec  (24.10.20 18:08:27)
Tesekkurler, evet simdi arayip bir kez daha kayit olusturttum.

Madem size gelmisler, baska bir soru sorayim: evdekilere direkt test yapiyorlar mi, yoksa semptomumuz varsa mi yapiyorlar?
  • invictae  (24.10.20 18:20:06)
Semptom varsa yapıyorlar. Bize yapmadılar ama ablamlara gittiklerinde semptom olmamasına rağmen yaptılar ve pozitif çıkmıştı. Dolayısı ile ilçenin yürüttüğü prosedüre bağlı bir durum. Ama 10 gün sonra arayıp babanıza gelip yapalım mı dediler, ben de gerek yok dedim.

  • cemallamec  (24.10.20 20:46:58)