Elektrikli scooter önerisi?

Arkadaşlar iş yerimle evimin arası 8 km. Elektrikli scooter alayım diyorum ama yokuş var biraz. Nasıldır bu cihazlar yokuşta takılırlar mı? Yağmur yaş durumlarında kullanılır mı? Hangi markayı önerirsiniz vs

En popüler cihazlardan biri xiaomi m365 pro 2.

Kilona ve yokuşun dikliğine göre değişir performansı. Ama gayet iyi. 25 km\sa hıza ulaşabiliyor. İstanbul'da isen bin bin var, Martı'nın alternatifi. Onlar m365 pro kullanıyor. Onu deneyip sonra alabilirsin ama kışın önermem. Yağmurlu yolda çok riskli olabilir. Zaten dengesiz bir alet.
  • himmet dayi  (22.10.20 23:53:16 ~ 23.10.20 00:02:43)
Ben de 365 Pro kullanıyorum, şahane bir cihaz. Hafif yokuşları da çıkıyor. Ancak en önemlisi --> yağışta kesinlikle kullanılmaz. En ufak su birikintisinde cayır cayır pati çekiyorsun. Sadece yazlık bu aletler.

  • roket adam  (23.10.20 01:09:09)
Elektrikliyi asla önermem, benzinli 50 cc iyidir.

  • madurumdamadurum  (23.10.20 02:17:20)
merhaba
ben severek cok az kullandıgım xiaomi m365 pro scooteri mi motor alacagım için satıyorum
ilgilenirseniz link :

Merhaba,
Bu ilanı şimdi letgo'da yayınladım. İlgilenir miydin?
SiyahXiaomi Mijia M365 Pro Elektrikli Scooter,
letgo.onelink.me
  • Harnold  (23.10.20 08:48:35)