Kalp doktoru önerebilir misiniz?

Merhaba,

Yakın bir arkadaşım annesi için bir kalp doktoru arıyor. İstanbul Anadolu Yakası’nda olsa çok mutlu olacağımız ama olmaz da Avrupa Yakası’ndan da önereceğiniz kalp doktoru tavsiyelerinize muhtacız.

+Adapazarı da olur.

Teşekkürler.

Direkt hastane onereyim.
Gebze de Anadolu Sağlık merkezi var. John hopkins ile Beraber çalışıyor. Gönül rahatlığı ile gidin

  • kisa  (19.10.20 19:52:06)
www.memorial.com.tr

İstanbul'da alanında çok iyi olarak bilinen üç farklı hekime gittikten sonra İzzet beyden randevu almıştık. Hem hekim olarak hem insan olarak çok iyi birisi.
  • GoodMorningTeacher  (19.10.20 19:55:38)
@kisa o hastane bizi aşar, yine de teşekkürler

  • kırmızıayakkabılıgargamel  (19.10.20 20:05:56)
Sanırım sgk ile anlaşmalı ve kalp ameliyatları için fark alınmıyor.
Bence bir arayın, konuşun.

  • kisa  (19.10.20 20:08:23)
Geçmiş olsun ayrıca, acil şifalar dilerim.

  • kisa  (19.10.20 20:08:36)
amerikan hastanesi haldun karagoz. tr de ki en iyi kalp doktorudur eksi de girin bakin anlarsiniz zaten

bu arada hoca amerikan hastanesinde olmasina ragmen muayene ucreti almayabiliyor ( evet yanlis duymadiniz ) siz yine de arayin sorun
  • oscar  (19.10.20 21:52:26)
muslum sahin.

  • turbo sadık  (19.10.20 21:58:32)
Kardiyolog mu? Kalp cerrahi mi?

  • sarcophagus  (19.10.20 21:58:57)
@sarkop kardiyolog

  • kırmızıayakkabılıgargamel  (19.10.20 22:27:44)
Kardiyologlar genelde iyi oluyor. Rahat olabilirsiniz. Onerim ise sakin ve covid riski az bi yerde tum testleri yapıp çıkayım derseniz Türk Kalp Vakfi Emrah Binak. Sisli de yeri.

  • sarcophagus  (19.10.20 22:58:02)