bir sürü banka kartı ve kredi kartı olması

ya bakıyorum da ta üniversite zamanından tutun da en son açılan maaş hesabıma kadar bir sürü kart var elimde. hangisi kullanım dışı onu bile bilmiyorum.
deneme amaçlı iş bankası kartımı atm ye soktum bankaya başvurun gibisinden uyarı verip geri çıkarttı ama mobil uygulamadan girdiğimde hesaplar görünüyor.
şimdi x bankasının a şehrinde açtığım hesabı ile, b şehrinde açtığım hesabı için farklı kart mı olması gerekiyor. kullanabildiğim kartları nerden teyit edeyim, müşteri hizmetleri demeyin soy ağacına kadar her şeyi veriyorum yine bir yere bağlamaya çalışıyorlar.

bana temiz bir şeyler önerin.

Uzun zamandır hiç şubeye uğramadığınız bankalar varsa yeni KVKK için falan sözleşme imzalatmaları gerekiyor. En temizi bi zaman ayırıp bankaların en yakın şubesine gidip müşteri temsilcisine (gişeye değil) derdinizi anlatmak, istiyorsanız orada bütün hesapları kapatırsınız. İsterseniz internet bankacılığını açtırırsınız, sonra kendiniz kontrol edip aktif olmayan hesaplarınızı kapatırsınız.

  • kobuzchu kiz  (17.10.20 16:53:18)
Sanırım findeks sayfasında aktif olan kartlarımızı ve limitlerimizi görebiliyorduk.

  • John Bloor  (20.10.20 11:19:23)
Benim de üniversite dönemindan stajlardan bir sürü banka kartım olmuştu. Mezuniyet sonrasında çalıştığım şirketler hangi banka ile çalışıyorsa gidip, aslında hesabım da kartım da var ayrıca kart istemiyorum dedim ve aynı kartları kullanmaya devam ettim. Hesabı buraya alalım o zaman demişlerdi.

  • jazzabel  (20.10.20 11:27:23 ~ 11:29:48)