amazon.com'dan laptop getirmek

daha önce elektronik müzik aleti aldım USA'den sorun olmadı yalnız paketlemesi kötüydü biraz.

şimdi laptop bakıyorum +shipping&tax eklenince bile makul gibi duruyor.

bir sorun çıkar mı gelirken? veya sorun çıksa amazon mutsuz eder mi beni?

daha önce alan var mı?

ben aldım sıkıntı olmuyor. garantisi olmayacak sadece öyle düşün. ben kafaya takmadım ve 2 sene içerisinde bir şey olmadı zaten.

  • ozdek  (14.10.20 15:36:06)
Sorun çıkacağını zannetmiyorum, bir çok insan aldı etrafımdan problemsiz geldi, geldiği gibi bir sorun tespit edersen amazon mutsuz etmez.

sorması ayıptır alacağın cihaz ne?
www.amazon.de
Şunu gördüm internette güzel diye paylaşılmış alsam mı diye düşünmüyor değilim.
  • atom karincanin torunu  (14.10.20 15:51:42)
www.amazon.com

şunu gözüme kestirdim.

ekran kartı önemli benim için.
  • duyurukullanıcısı  (14.10.20 16:00:44)
sorun çıkma-çıkmama durumuna karşı amazon almanya daha iyi bence. Ben monitör almıştım, müşteri hizmetlerine ingilizce sorarım derken telefon seçeneğini görüp basmıştım, Türkçe konuşan biri aramıştı :D sorun olursa PTT gibi bir kargoyla gönderirsiniz demişti. Şimdi nasıl bilmiyorum (o zamanlar Amazon TR yoktu)

  • nhk ni youkosu  (14.10.20 16:37:26)