Bu doğalgaz faturası nedir yahu? (istanbul)

Temmuz 19 TL.
Ağustos 20 TL.
Eylül 10 TL.
Ekim 188 TL ???!?

Biri evime dışarıdan boru falan çekip hüplemiş olmalı.

Var mı benzer durumda olan?
Ona göre yarın gidip igdaş'a kurumu dağıtıcam

Muhtemelen yanlis okumuslardir. fatura uzerindeki endeksle sayac uzerinde yazani karsilastirin. Tutarsizlik vardir gidip itiraz edersiniz

  • exlibris  (04.10.20 14:24:18 ~ 15:15:33)
of evet ya.

ilk okuma 1844
ikinci okuma 1947 yazmis. halbuki su an 1848'te sayaç.

8i 9 yazmis.
her yanlis okumada gidip boyle 160-170 lira iade mi isticez isi gucu birakip. otomatik hesaptan cekiliyor zira.
okuyan herifi gercekten dovmek lazim
  • la traviata  (04.10.20 14:38:39 ~ 14:39:24)
sayaç 1947 e gelene kadar ücret ödemezsiniz.
uğraşmam diyorsanız dursun, önümüz kış :)

  • oz suser  (04.10.20 14:56:52)
şimdi aradım igdaş'ı. pazar olmaz diye düşünüyodum ama düzelttiler. yarın aktif olacakmış.
fakat yarın aynı zamanda otomatik ödeme günü ve faturanın son ödeme günü.
otomatik ödemeyi şu an kaldırıp, fiyatın düzelmesini bekleyip sonra tekrar otomatik ödemeye almak lazım sanırım.

bir tek adamın bir yanlışı yüzünden bir sürü şey yapmak zorunda kalıyorum. neden insanlar titiz değil alt tarafı bir rakam okuma konusunda cidden garip.
  • la traviata  (04.10.20 15:06:41)
emin değilim ama, olması gereken 188 tahsil edilse bile bir sonraki faturadan/faturalardan düşmesidir.

  • sutlu nescafe  (04.10.20 19:00:37)