Bana insanî fiyatlara bir bateri alalım mı?

Zuhal müziğe girdim. Bir dakika sonra çıktım :)

Hayatım boyunca hayal ettim bateri almayı. Evim tam olarak müstakil değil ama apartman da değil. İkiz deniyor sanırım. Yanımızda bir daire var diğer yanımız iki araçlık park sonra yine ikiz bir dubleks. Önümüz ve arkamiz boş. Bu verileri elektronik bateri al diyen olur diye veriyorum.

Belirli bir bütçem yok ama 5-6 bin civarı olabilir. Acayip dandik mi olur bu fiyata? Sonuçta kendim çalıp kendim oynayacağım. Yaşadığım şehirde stüdyo yok bu arada. Dersaneye giderken, Kadıköy'de stüdyoya giderdik. Ah ne güzel günlerdi :))

senkop'a baktığımda böyle ürünler olduğunu gördüm.

www.senkop.com.tr

davuldan anlamam ben, mapex eski bi davul markası ama iyi midir kötü müdür, nasıl olur biter bilmem yani.

araştır , sor, youtube'dan izle.

bir de ne alacaksan al mutlaka senkop fiyatlarına bak, zuhal ile falan arasında dağlar kadar fark var.

davullar zille satılmaz. bunda mesela 2 parça zil ve zil sehpası var demiş.
Crash Zil
HiHat Zil

normalde, hi hat, 2 tane crash, 1 tane ride olur, istersen china falan eklersin.

zaten kaliteli ziller aşırı pahalı.

www.youtube.com
  • hem şişko hem deli  (03.10.20 14:28:29 ~ 14:33:00)
ocakustu set dedigimiz elektronik almalisiniz. ona bi karar kilin sonrasinda ikinci el alinabilir.

  • turbo sadık  (03.10.20 14:58:04)
İstemiyorum hocam onlardan ;)

  • Fusha  (03.10.20 16:10:20)
shop.zuhalmuzik.com

Bir arkadaş şunu aldı taşınabilir diye. Zil aldı ayrıca, tom da eklenebiliyor galiba sonra alıcam demişti.

Sesi eh, yani kick hacimsiz tabii fiziksel özelliğinden dolayı. Ama gerçeğini de taşıyamazsın. Youtubedan izle bak.
  • nhk ni youkosu  (03.10.20 16:53:13)
su anki sehrinizi belirtirseniz ikinci el dusune bu basliga yazabiliriz

  • turbo sadık  (04.10.20 07:03:32)