yurtdisina cikis icin kimden yardim alinir avukat mi danismanlik mi

sb. detay yardimci olursaniz memnun olurum.

edit: seyahat degil. hayati oraya tasimaktan soz ediyorum. is teklifiyle gidis.

buradan da yardım edenler olabilir?

  • ankarakecisi  (28.09.20 21:46:58)
Soru nedir anlamadım. Yurt dışı çıkış yasağınız mı var?

Yok ise neden avukattan yardım alasınız?
  • ihanet kac kisilik  (28.09.20 21:49:14)
Sb demişsin ama neden avukata ya da danışmana ihtiyacın var onu açıklamamışsın.sebep ne?

  • duptıs  (28.09.20 21:49:41)
Biletini ve pasaportunu cebine koyup çıkıyorsun. Bilet almak ya da pasaport çıkarmak için mi yardıma ihtiyacın varİ?

  • fever  (28.09.20 22:06:00)
Sirketiniz sponsor olacak, sizin yapacaginiz cok bir sey yok resmi sayfalari okumak ve orada yazanlari uygulamak disinda

  • kuehles blondes  (29.09.20 00:24:58)
Resmi işler için avukat, yol yordam bilmeden gidiliyorsa danışman. Ama kendin yapman daha iyi tecrübe sağlar.

  • Uncle Sam  (29.09.20 10:48:49)
Hangi ülke? Yani insanlar yardımcı olmaya çalışıyor ama bu kadar az detay varken nasıl olsunlar?

  • fever  (29.09.20 13:40:25)