Pizza Kursu

Selam,

Pizza ya da hamburger gibi yemeklerin yapımını öğrenebileceğim kurs var mı?

MSA kadar pahalı olmaması lazım.

Lokasyon: İstanbul

youtubeda milyonlarca video var. oradan izleyerek yapabilirsiniz. zaten cok zor seyler degil bunlar.

  • interview with the vampire  (28.09.20 18:09:58)
İsmek’te pizzacılık kursu var, bedava. Lokasyon olarak YTÜ Davutpaşa kampüsünün orada diye biliyorum.

  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (28.09.20 18:30:42)
Pizza = yuzde 98 iyi firin. Zaten iyi peynire pizzacilar bile ulasamiyor. Bence ciddi ciddi bosverin.

Ben coook yaptigim icin soyluyorum yani, firin ne kadar dandikse hamurun o kadar islak olmali. Gideceksin orada sana kuru hamir yaptiracaklar cunku firinlari canavar. Ayni hamuru evde yapacaksin pizzan kupkuru tas gibi olacak.

Hamburgere bir sey demiyorum olabilir de onun da videolari var cidden.

Makarna kursu olabilir bak sekil verme teknikleri vs icin iss yarar veya mesela sushi kursu.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.09.20 20:41:36)