burdur nasıl bir yer?

mersin'den taşınılacak. mersin aslında çok seviliyor ama suriyelilerden dolayı artık yaşanamayacak halde malum.

burdur'da ise bir iş fırsatı var.

gidilir mi?

Yav yok yapma sakın öyle bişey. Antalya olmuyor mu ? Burdurda sıkılırsın daralırsın isyan edersin isyan.

www.youtube.com
  • infernalcadre  (28.09.20 18:39:29)
antalya çok büyük olduğundan o taraflar çok ilgimizi çekmiyor. daha makul bir şehir lazım.

teşekkürler cevap için. (:
  • avianthem  (28.09.20 19:17:35)
eğer küçük yerleri seviyorsanız gidilir. maki bitki örtüsü var, yeşillik falan. halkı da çok yobaz değildir.

not: burdurluyum :)
  • nickini degistiren yazar  (28.09.20 20:57:58)
araba varsa güzel yer. benim öğrenciliğim orada geçti. kışları sert ve soğuk olur. antalya ve mersine benzemez. bol bol burdur şiş yersin. tertemiz havası var. öğrenci şehridir, kışın merkezde cafeler caddeler gençlerle dolu olur. yazın şehir boş ve sakin olur.

  • walter white kilikli  (28.09.20 21:58:37)
O zaman ısparta daha makul değil mi ? ya da denizli çok mu büyük olur ?

  • infernalcadre  (28.09.20 22:21:03)
Burdur için hep güzel şeyler duydum, olur bence.

  • firez  (28.09.20 22:31:09)
Bucak (Burdur ilçesi) Burdur'dan daha büyük :)
Oraya da bir bak.

  • etna  (29.09.20 00:18:26)
@infernalcadre iş teklifi burdur'dan.

  • avianthem  (29.09.20 07:22:38)
Bu şarkı ikna edici olabilir :)

www.youtube.com

Şaka bir yana ben iş için 1 aya yakın kalmıştım, küçük sessiz sakin bir yer, büyükşehir sevdalısı biri değilseniz rahat edersiniz diye düşünüyorum. Yerlisi olsam ben kalırım.
  • koskoca kirpi  (29.09.20 12:50:10)
Antalyalım. Babam Burdurlu. Isparta'da yaşıyorum. Asssslaaa diyorum. Isparta, Burdur ve bu kalibredeki tüm şehirlerden uzak dur. Antalya'ya git. Antalya büyük şehir imkanları sunan ufacık bir şehir. Ufak şehir rahatlığıyla büyük şehir imkanları sunan, daha yaşanılası bir şehir yok.

  • joker hakki  (29.09.20 12:57:50)