Parfüm kullanmayan erkek

Bu erkek benim. Hiç bir parfümün kokusunu sevmiyorum.
Sık sık duş alan ve deodorant kullanan biriyim. Deodorant kokusunu seviyorum, parfümden daha güzel ve temiz geliyor. Daha zinde tutuyor.
Ne düşünürsünüz böyle erkek hakkında?

Parfüm deodorantın ikamesi değil ki zaten

  • freebird5406_2  (18.09.20 12:31:12)
Hicbir sey dusunmuyorum.
Kendim parfum kullanirim genelde ama temiz olmak ve temiz kokmak icin parfum kullanmak sart degil.

  • pike  (18.09.20 12:32:29)
ben de senin gibiyim, parfüm kokusunun burnu yorduğunu ve beni boğduğunu düşünenlerdenim. eskiden bir kaç iyi parfüm alıp tek fıs ile mutlu olurdum, Ama son yıllarda ekonomik krizin etkisiyle sevdiğim bazı orijinal parfümlerin fiyatlarının da 750tl civarı olmasının etkisiyle parfüm almaz oldum. 20li yaşlarımın başında parfümü daha çok kullanırdım, artık günlük duş, iyi bir deodorant ve temiz kıyafetler bana yetiyor.

  • bugisme  (18.09.20 12:57:10)
Hiç kullanmadım kullanmam da muhtemelen. Yapay geliyor

  • olaylar olaylar  (18.09.20 13:15:02)
kişilerin koku hafızası vardır. temiz kokmak diye bir şey de duymadım hiç. güzel bir parfümü abartı olmamak şekilde kullanırsan insanlar üzerinde pozitif etki bırakırsın.

  • tantunisultansuleyman  (18.09.20 13:28:00)
arkadaş bakışı: ter kokmuyorsan sorun yok.
Flört bakışı: ten kokun rahatsız edici değilse sorun olmaz. ten kokunu seven sorun çıkarmaz. Aksi halde zaten parfüm de kesmez.

  • lcha  (18.09.20 13:56:14)
parfüm kokusundan hazetmiyorum. kadınım, tam olarak tarif ettiğiniz temiz kokma, fresh olma hali inanılmaz cezbedici benim için. kendi ten kokusunu alamadığım erkekle aramızda hiç bir elektriklenme olmuyor. diğer türlü kolonyalı mendil, oda spreyi, araba kokusu filan gibi hissediyorum yanımdaki kişileri. suni, yapay, plastik geliyorlar. özbakım iyidir ve yeterlidir bence.

  • Phoebe  (18.09.20 14:48:11 ~ 14:49:08)
Bir şey düşünmem. Ben de @phoebe gibi parfüm kokusundan haz etmiyorum. Üstelik deodoranttan da. Temiz olmak ter kokmamak yeterli bence.

  • Amaranta ursula  (18.09.20 15:07:03)