Touareg alınır mı

200-300 bin km de, 100 120 bin tl civarındalar, bi tane 2.5 - 3.0 tdi alsam, 2004 2006 arası, motor turbo revizyon derken bi 50 bin de harcasam üstüne, sıfırlasam binsem kafam rahat mantıklı mı? alınır mı? hakkaten o kadar sorunlu arabalar mı?

alınmaz. çok yaşlı, çok kullanılmış araba muhakkak sıkıntı çıkarır, yolda bırakır.

ha müthiş bakımlı bir araç bulursunuz, sahibi gözü gibi bakmıştır vs. o zaman alınabilir ama onu bulmak da, özellikle de o fiyatlara zor.
  • avianthem  (10.09.20 22:07:52 ~ 22:08:57)
bi kişi de şuna hayalperest bi cevap versin ya, alınır abi olur abi desin bi kişi desin alıcam bak hadi

  • sipsiyah  (10.09.20 22:23:07)
o zamanlar böyle sahibinden com vs youtube yok. kendimiz oto dergileri alır bi dünya para öder araçları takip ederdik tıpkı eskiden dvd kiraladığımız gibi. emek emek asjdhbsajd
hatırlıyorum mercedes bmw porsche ve vw i kapıştırıyorlar her anlamda. hız fiyat malzeme kalitesi. hah ulan anlatırken dergiyi hatırladım dergi de tuning turkiye dergisi idi galiba. bu yarışmanın kazananı touareg oluyordu. ama motoru 3.0 tdı v6 motor gibi bir şeydi.
al başkanım temizini al namın yürüsün.
  • turbo sadık  (10.09.20 22:29:54)
turbo sadık -----> adamsın

  • sipsiyah  (10.09.20 22:46:47)
Bir arkadaş kafayı takmış patronunun eski cls 350sini alacak. Patron dağ taş gezmiş arabanın.hakkını vermiş yenileyecek. Dedim ki, böyle arabalar bize göre değil. Bir masraf çıkarır 3 aylık toplam maaşın gider. Gel orta karar bir araç alalım sana rahatça bin. Heves etmiş dinlemedi. 17bin.avroya aldı aracı. Daha bir kaç ay geçmeden bir elektronik arızası verdi, beyin değişmiş 3bin €. Akabinde bir kaç arıza daha. 2bin de öyle harcadı. Satarken 15bin dedi deama 14bin zor verdiler.
Ben düşük modelli mercedese binmem renault megane alırım ama km si az modeli yüksek olur. Masrafa girmem. Sonrası tercih meselesidir. Her ne alırsan hayırlı olsun kazasız binersin inşallah.

  • manimani  (10.09.20 23:04:15)
Tercih meselesi. Bakarım diyorsanız, uğraşırım diyorsanız alınır. Yok b sınıfı, c sınıfı araç gibi bineyim diyorsanız alınmaz. Bakımdan bakıma gidecekseniz servise çok masraf açar. Her motorun değişmesi gereken kronik parçaları, "düzenli kontrol edilmesi gereken" hassas noktaları vardır. Bunlara dikkat edilirse her araç alınır. sıfır megane almak yerine 2003 model c200 benim için bir adım öndedir mesela.

  • herodetanirlar  (10.09.20 23:16:33)
ben almam he ben sevdim aldım dersen sana kim ne diyebilir. hoşuna gidiyorsa al. sıkıntısı olmayan araba mı var? he ben garanticiyim diyorsan toyota honda al memur gibi gez. ama yolda kral olcam ben bunı sıkıntısını çekcem dersen al.

  • mikahakkinen  (11.09.20 01:25:04)
3.0 motor baya bir vergisi çıkar, kasko fiyatlarını da araştır derim.

bir dönem herkes koşa koşa 3500-5000 motorlu cherokee jeepler alıyordu. bi anda vergiler zıplayınca araçların değeri şahin doğan fiyatına indi.

bir de şunu izle derim:
www.youtube.com
  • orpheus  (11.09.20 03:03:12 ~ 03:04:43)
i$ motorla bitmiyor, elektrik aksami da sikintili araclar bunlar. Bir de havali suspansiyon falan varsa iyice sikinti zaten.

Illa alacam hastasiyim diyorsan 04-06 arasindan uzak dur, bari faceliftli versiyonu al, bir ara niyet etmistim, 2007 ve sonrasi nispeten daha az sikinti cikartiyor diyorlardi. 2009 v8'e bakmistim zamaninda, ok gibi gidiyordu valla karada olum yok gibi hissediyorsun. ama baktim frenleri yenilemek bile $2500 civari tutuyor, tirstim ihaleye girmedim.

alacagin arac vw logolu cayenne, su anda sifirini almaya kalksan milyonluk arac, o yuzden 50bin tl ile yirtamazsin. 50bin + her sene mutlaka 10-15 gibi dusunmek lazim.
  • cooperr  (11.09.20 06:49:17)
Dert sahibi olursun.

  • roket adam  (11.09.20 11:11:33)