araba almadan önce araba kiralamak istiyorum öğrenmek için

araba almadan önce araba kiralamak istiyorum öğrenmek için bana araba kiralarlar mı? en son 8 sene önce araba sürdüm.

Kiralarken öğrenmek için demenize gerek yok. Direkt kiralayabilirsiniz.

Eğer çarpmaktan ürküyorsanız kaskolu kiralayabilirsiniz.
  • uyecik  (10.09.20 21:27:37)
Çarparsan hasar sürecinde, Hergün kiralama bedeli işler. Onun yerine ders al sürücü kurslarından.

  • mobydick  (10.09.20 21:30:36)
2. Şöför olarak bir arkadaşınızı alın yanınıza, bayinin önünden alır, boş alanda ilk sürüşü yapabilirsiniz. Sigorta olayını es geç geçmeyin.

  • ykyt  (10.09.20 21:31:34)
Özel ders alabilirsiniz bence de.

Hatta arabanızı aldıktan sonra kendi arabanızla özel ders alabilirsiniz. Hocalar tecrübeli olunca iyi yönlendiriyorlar, daha güvenli oluyor sanki.
  • damba  (10.09.20 21:32:14)
"Çarparsan hasar sürecinde, Hergün kiralama bedeli işler. Onun yerine ders al sürücü kurslarından.", Kurumsal firmalarda böyle bir durum söz konusu değil.

  • kraltaci  (10.09.20 22:03:53)
Kendi araciniz ile ozel ders +1

Kusura bakmayin da yaptiginiz sey bencillik.
  • invictae  (10.09.20 22:15:10)
açıkcası ben öyle öğrendim, ehliyeti aldıktan 3-5 sene sonra bu arada hiç araba kullanmamışken gittim kurumsal bir firmadan full kaskolu bir araç kiraladım. hayatımda hiç otomaik vites araba kullanmamıştım, önce youtube'dan birkaç video izledim sonra oturdum direksiyona. anahtarsız arabanın düğmeyle çalışacağını bilmiyordum, e bu kumandada anahtar yok, kumandayı nereye sokacağız falan oldum.

hatta otomatik vites arabayı, manuel'e almışım. nasıl bağırıyor araba kendi kendine vites çok geç atıyor. sonuna kadar yükseliyor devir artık motor aşağı inmesin diye vites atıyor mecbur sanırım, haha.

o ilk gün biraz zor oldu, bu sürede yanında bilen bir arkadaşın olursa yeterlidir.

arada da fluence'di bu arada.

neyse aradan birkaç yıl geçti, şimdi suv kullanıyorum. hiçbir sıkıntılı durum yaşamadım şimdiye kadar.

bu arada, kurumsal kiralama firmaları senin için bir nimet, sakın farklı yerden kiralama. ayrıca firmalar bilip bilmediğine değil, ehliyet yılına bakarlar. yanında bilen birinin olması iyi. hatta istersen bilen birini ek şöför olarak ayarla, arabayı ilk o alsın sen yanında kal, sonra müsait bir ortamda versin sana.
  • reanarchy  (11.09.20 09:09:48)
Babam kurumsaldan kiraladı. Arabanın hasarlı olup serviste kaldığı Hergün bizden ücret alındı.

  • mobydick  (11.09.20 11:22:54)