Sony - Phillips - Samsung

sizce hangi marka hangi üründe en iyisidir?

sony-konsol(cep telefonu kamerası da eklenebilir buna. iphone dahil birçok telefon sony donanımını kullanıyor)
philips-aydınlatma
samsung-çok iyi yaptığı çok şey var ama "en iyi" denecek bir şeyi yok, hepsinde sağlam rakipleri var.
edit: 2second'ta görünce katıldım, ssd diyeceğim ben de, evo serisi son kullanıcı için tepe seviye.

3'ünün de yarıştığı alan tv, bu alanda ben sony'nin android tv'lerini tercih ederim. philips ambilight ile fark yaratıyor.
  • Bruce  (10.09.20 13:01:22 ~ 13:16:18)
Tek bir şey diyemeyeceğim ama ben hangi markayı hangi ürünlerde tercih ediyorum onu yazayım:

Sony: Kulaklık, Kamera, Tv ve Oyun Konsolu
Philips: Küçük ev aletleri, süpürge, vücut bakım
Samsung: Kepçe (Eheh), Telefon, Tv
  • ananiyimioguz  (10.09.20 13:03:39)
Sony: ses ve görüntü teknolojisi
Philips: aydınlatma
Samsung: telefon, tablet

Tv'ye gelince sony>philips=samsung (hatta philips samsung'tan iyi bile olabilir) bence.

Not: Philips ambilight tv sahibiyim.
  • prole  (10.09.20 13:04:32)
sony play station
samsung tv telefon
philips aydınlatma. süpürge vs diğerlerinde isimden dolayı kaliteli anılır ancak süpürge ürünlerinde kesinlikle tercih edilmemeli.
  • mikahakkinen  (10.09.20 14:45:58)
philips'in bebek biberonları çok iyi.

samsung, dünyanın en iyi gemi inşa tersanelerinden birisidir. özellikle büyük tonaj gemilerde belki de en iyisi.

sony ise gürültü engellemeli kulak üstü kulaklık hadisesinde en iyisi olabilir.
  • co2s2  (10.09.20 15:20:18)
Sony her ne kadar yerinde sayıyor izlenimi verse de kamera mevzusunda 10 sene evvel yaptığı atağın ekmeğini yemekte haklı olarak, en son video konusunda da canon'dan baya bi müşteri çalmıştı gerek apsc gerek fullframe ürünlerde.

Telefon genelde sıçızlama gidişatında olsa da en son tanıttıkları xperia 1 ii oldukça güzel bir alet.

Tv konusunda kopuktu sony ama kimsede öyle bir bütçe olmadığından sıçızladı.

Audio konusunda fena değildi ama inanılmaz daraldı o pazar da.

Philips ambilight tv'leri çok seviyorum ben ama samsung tv'ler os olarak işlemci olarak philips'ten daha önde sanırım epeydir takip etmiyorum.

Audio konusunda fena değildi ama inanılmaz daraldı o pazar :)
  • hedep  (10.09.20 16:23:38)
aslında hiç biri yaptığı ürünlerde en iyi değil sadece pazar payları yüksek..öyle markalar var ki akıllara ziyan ürünleri var.
mesela panasonic tv de bu 3 markayı tokatlar her türlü.
ses de sesle ilgileneneler bu 3 markanın yanından dahi geçmez ( örnek-klipsch )
sadece philips aydınlatma da biraz çok bilinen bir marka .
sony de fotoğrafçılık da kamera konusunda gayet başarılı.
  • jamswety  (10.09.20 17:31:37)