Kısa tişörtü uzatma yolu var mıdır?

Yıllar içinde yıkamaya bağlı kısalan ve atmaya kiyilamayan ya da ev içi kullanım için düşünülmeyen tişörtler mantığıma göre alttan ek parça ile hafif salaş tişörtlere dönüştürülebilir diye düşündüm ama Google ile aradığımı bulamadım, terziye söylesem o da absürt bulacak gibime geldi, var mı bir öneriniz?

annem bunu sık sık elbiselerine yapar. elbisenin altına dantel ya da benzeri parçalar diker ya da diktirir, haliyle terzinin tuhafsayacağını sanmıyorum. hatta bir keresinde örgüyle minik minik desenler oluşturup onları birleştirip dikmişti elde. tişörtler için de aynısı olabilir yani.

  • pasp  (10.09.20 01:20:32)
Etek ucuna fırfır eklenebilir. Kol uçlarına da daha dar fırfır eklenebilir. Süslemeli olsun ve biraz da sonradan eklenmiş düşüncesi olmasın diye. Var yani böyle fesat, boş kafalı kadınlar. Başıma geldi de ondan söylüyorum. Gerçi kime ne de...

www.google.com
  • pro9it9is9  (10.09.20 08:05:50)