Beyaz Eşya Yedek Parçası Alınacak Yer

Eski bir bulaşık makinemiz var, rezistansı yandı fakat yaşadığımız çevrede bulamadık aynısından. Şimdi internetten bakarken bir tane site buldum ancak emin olamadım. Bulduğum siteyi de aşağıya bırakıyorum.

Bunun güvenilirliğini nasıl kontrol edebiliriz ya da güvenilir bir site önerisi olan var mıdır?

www.uygunparca.com

hocam buradan geçen sene ufak bir sipariş vermiştim, sorunsuz gelmişti. ama yıllarca piyasada güven toplayıp sonra milleti dolandıran siteler de var. meblağ düşük olduğu için ben risk alıp satın almıştım zamanında. başka yerden bulamazsanız alın bence.

  • shadowfollower  (02.09.20 12:22:52)
Dolandırıcılık yapmak için böyle ürünleri listeleyen bir site yapıp da uğraşacaklarını sanmıyorum, iletişim bilgileri de var adres telefon vs.

Haritadan adrese bakınca baya yerleşik büyük bir firma görünüyor, ben olsam hiç korkmadan veririm siparişi.
  • John Bloor  (02.09.20 12:37:49)
İnternette uygun fiyattan bulduğum sifon mekanizması - mobilya kayar kapı mekanizması - çocuğa oyuncak gibi ürünleri neredeyse tek seferlik kullanacak şekilde daha önce girmediğim sitelerden aldım herhangi bir problem de olmadı. Sizin arayarak bulduğunuz bir sitenin dolandırıcı olma ihtimali düşüktür. Tabi yine dikkatli olmakta fayda var. Sanal Kart vs.

Arkadaşların da dediği gibi sitedeki bilgileri ve google yorumları üzerinden kontrol edebilirsiniz.
  • hayyam ara  (02.09.20 13:19:28)
hem kendi soruma cevap hem de ekstra bir bilgi olarak;

uygunparca.com'da ürün stokta kalmamıştı. aramaya devam ettiğimde onlineyedekparca.com diye bir site buldum, hakkında da çok fazla yorum vardı ve kötü yorum görmedim sanırım. bu yüzden buradan sipariş ettim. araba parçasından beyaz eşya parçasına kadar da her şey var galiba. dev hizmet!
  • rahip janick  (02.09.20 17:40:17)