çanakkaleliler bir bakar mısınız?

perşembe günü bir iş için çanakkalede olacağız. deniz kenarında bir ev ya da pansiyon kiralayıp 2 3 gece kalalım hem bu sene hastalık korkusuna tatile gitmedik onun acısını çıkarırız biraz da kafa dinleriz diye düşündük. eşim sağlıkta çalışıyor bugün yarın izinler kapanacak, benim kurumum da esnek çalışmaya sıcak bakmıyor dolayısıyla aynı yoğun tempoda çalışacağım ve eşim izinsiz olacağından evin ve kızımızın bütün yükü bana kalacak biraz rahatlamaya çok ihtiyacımız var açıkçası.

günlük 300 350 lirayı geçmeyecek şekilde ev pansiyon bungalow ya da otel kiralayabileceğimiz, denize sıfır ya da 3 yaşında çocukla yürünebilecek kadar yakın, suyu temiz ve çok insan kalabalığı olmayan nereye gidebiliriz? aklıma assos ve küçükkuyu geldi ama çok da hakim değilim çanakkaleye. hatta bildiğiniz güzel pansiyon otel vs varsa isimlerini verirseniz şahane olur. yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

Dardanos yerleşkesi üniversite konukevi
Ama uzak kalır biraz. Yarım saate yakın sürer yol.Denizi aman aman tertemiz değil ama.

  • coca cola  (01.09.20 09:07:46)