Terleme, baş ağrısı ve ishal

Merhaba dostlar
Mütemadiyen bu üç semptomu gösteriyorum. Önce baş ağrısı başlıyor ki çok leş bir ağrı akabinde soğuk soğuk ve boncuk boncuk terliyorum sonrasında ishal takip ediyor. Hele geçen gün başım öyle bir ağrıdı ki iyi ki tabancam yok çoktan vurmuştum kendimi dedim öyle böyle bir ağrı değildi. Ancak sağ üst kolumla sağ gözüme baskı yaparak uyuyordum ama terleyince istemsiz kaldırıyordum sonra ağrı yüzünden uyanıp inliyor sonra yine aynı pozisyonda uyuyabiliyordum sabaha karşı istifra edince ağrım yarıya düştü biraz daha uyuyabildim sabah kalkıp eczaneden majezik aldım ama o da tam geçirmedi inceden sızlama devam etti. Bence bugün de o derece ağrırdı ama ilk defa fazla beklemeden ilaç aldım. Çok bitkin leyla gibi hissediyorum kendimi alakası var mıdır bilmiyorum sırtım, omuzlarım, bacaklarım hep ağrıyor. Ateş yok, öksürük yok, nefes alışverişimde sıkıntı yok. Covid olabilir miyim?

çevremdekilerde ve sozluktekilerde gordugum kadariyla herkeste semptomlar ayni degil. fakat covid gorunen insanlarda bas agrisi ve ishal gorulen seyler. keza agri da vucutta.
bir acaba saglik kurulusunu ya da covid ile ilgili telefon neyse arayip sorsaniz mi? sakata gelmemek adina.

  • la traviata  (29.08.20 23:54:19)
%99 pozitifsiniz. Sabah en yakın sağlık kuruluşuna gidip test vermeniz en iyisi olacaktır.

  • 112 hayat kurtarır  (30.08.20 02:02:46)
Güneşte çok kaldınız mı?

  • Unde bach canim  (30.08.20 02:34:34)
hayır ama bunaltıcı havalarda böyle olabiliyorum.

  • guitarissimo  (30.08.20 03:17:09)
Ya bunlar migren atağı semptomları değil mi? Bende ayda bikaç defa olur, ancak uyuyup uyanınca geçer.

  • Kahir ekseriyet  (30.08.20 12:23:26)
Akşamdan kalma semptomları olabilir mi?

  • habarbey  (30.08.20 15:06:47)
Migren gibi değil bildiğim kadarıyla migren boyundan gelir ense kökünde kalır.
Akşamdan kalma değildim.

  • guitarissimo  (30.08.20 15:50:31)