Rabia Naz’ın ölümü

Yaklaşık 1 ay önceye ait şöyle bir haber var: www.hurriyet.com.tr
Bu habere göre ölümü çatıdan ayak üstü düşmesi sonucu organ parçalanması nedeniyle olmuş diyor. Özellikle topuk kemiklerinde kırık olması araba çarpması ile çok mümkün değil. Yani mümkün ama aynı zamanda pelvis ve diğer kemikleri de kırılırken topuk kemikleri dışında ayaklarında başka sadece yumuşak doku zedelenmesi var diyor.

Sormak istediğim; baba acısından komplo teorisyenliği mi yapıyor? Araba çarptı örtpas ettiler diyerek. Belli ki kendi ihmali

metin cihan bu olayla cok ilgilendi. hatta bu yuzden hakkinda sorusturma baslatildi, kendisi yurtdisina cikti. surda derlemis biraz. twitter.com komisyondaki tutarsizliklari da komisyonda yer alan bir milletvekili rapor haline getirmisti o da metin cihanin tweetlerinde var. arastirabilirsiniz.

  • pide  (25.08.20 22:22:50)
carpan kişi akp ilçe önemlisi imiş, tüm ilçe ileri gelenleri, emniyet, savcılık, bilirkişi hepsi olayı / küçük kız çoçuğunun ölümünü örtbas edilmeye çalışıyor diye yazmış baba. kendisi de akp ye oy vermiş.
twitter de babayı ve bir gazeteciyi takip edin daha iyi anlaşılıyor.

  • ankarakecisi  (25.08.20 22:28:28)
"belli ki babanın ihmali" hükmünü hürriyet haberine dayandırıyosan eğer başına gelmedik kalmayan kızın babası şaban vatan'a da iltica ermek zorunda kalan metin cihan'a da çok büyük haksızlık ediyosun. Metin cihan'ın eski twitlerinr bakmanı tavsiye ederim.

  • IncredibleMau  (25.08.20 23:05:46)
Evet "belli ki kendi ihmali" yoksa devletimiz sorusturmayi serbest bırakmış, babanin hakli arayisini kanitlarla desteklemis, babaya/aileye ve onlari destekleyenlere hiçbir şey yapmamis ve onlara kanitlar sunmus. Iste hep bu baba ve onu destekleyenler ahh ahh cok haklisiniz. Cok belli...

  • logisticsmanager  (25.08.20 23:23:24)
bu olay sayesinde internette yaygara çıkarılan bir çok konunun boşa çıkarılmış olduğunu düşünmeye başladım. eynesilliyim olaylardan ilçe dışında neredeyse kimsenin haberi yokken sorup soruşturmuştum. cinayet olduğuna dair hiç bir kanıt yok arkadaşlar. birileri araba fren sesi duymuş. kızın o mesafeden atlaması imkansızmış. duyumlara göre belediye bakanına yakın birinin arabası olaydan hemen sonra yıkatılmış. metruh bi evde talaş varmış, kızın üstünde de talaş bulunmuş. hiç bir görüntü kaydı yok, şahit yok ama belediye bakanının bir akrabası kıza çarpmış sonrada kızı metruh binaya götürmüş sonra öldüğünü farkedince geri bırakmış intihar süsü vermiş. gündüz gözü bunu biri yapacak ve kimse de duymayacak...

bende bir tahminde bulunuyorum o zaman; kızın annesinin de çok daha önceleri bir kaç kez intihar denemesi olduğunu duydum, kızında bundan etkilendiğini düşünüyorum, bu yüzden bence ölüm sebebi intihar.
  • amour fou  (26.08.20 09:07:04)