xbox one x mi ps4 pro mu?

siz hangisini tercih ederdiniz, neden?

İyi bir bilgisayarın varsa ps4 yoksa xbox

  • pangeya  (25.08.20 16:26:07)
tabiki ps4 pro.
Sebebi exclusive oyunlar uncharted-last of us-horizon zero dawn-god of war-bloodborne liste uzar gider. Ben bunları oynamam sadece fifa oynarım diyorsan xbox al tabii.

Ps4 ün dezavantajı ise fiyatlar çok yüksek xbox nispeten daha ucuz diye biliyorum. Hem aylık abonelikde hem de oyun satın alımlarında.
  • nuevo  (25.08.20 16:43:36)
Xbox umu satıyorum. İlgilenirsen mesaj at. Bence Xbox.

  • lion de la Turquie  (25.08.20 16:46:21)
ikisi de var bende.
exclusive oyunlar güzel ama game pass vs. derken xbox'ta arşiv daha genişliyor daha ucuza.

  • passion rules the game  (25.08.20 16:50:32)
valla arşiv genişlemesi çok da gerekli değil zaten örnek veriyorum bi bloodborne alsam 2-3 ay oynarım herhalde. o yüzden exc oyunların kalitesi daha önemli sanırım benim için.

bu ps plus olayını almam gerekli mi peki? ne işe yarıyor tam olarak? 180 liraymış mesela senelik arada bunun da indirimi oluyor mu nedense böyle bir cihaz için abonelik almak çok garip geliyor bana. tv veya pc değil ki bu tek platform için yapılmış tek bir uygulama neden var o zaman bu ps plus?
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.08.20 17:02:50)
1 oyunu 2 -3 ay oynayacak kadar gamer değilseniz ps4 iş görür. millet işinden izin alıp oyunu 2 günde bitirip tekrar satmaya uğraşıyor öyleyseniz gamepass çok çok iyi xcloudda gelecek mobilden tabletten oynayabileceksiniz bence servis anlamında xbox çok önde. Oyunları tırt geliyorsa mecbut ps alacaksınız o ayrı.

  • bahoho  (25.08.20 17:35:51)
Ps plus online oynayacağın oyunlar için gerekli. Mesela online fifa nba ne bilim gta 5 falan atmak istiyorsan alman lazım onun dışında şart değil. Bi de ps plus abonesiysen her ay popülerliği azalmış 2 oyunu ücretsiz veriyorlar.

  • nuevo  (25.08.20 19:01:59)
bu soruyu birkaç sene önce sorsan hiç düşünmeden ps4 derdim ama oyun fiyatları hayvani derecede yükselmişken artık game pass çok daha avantajlı bir sistem haline geldi.

ha benim gibi "zaten vaktim az, kırk yılın başı oyun oynuyorum, yılda 5 oyun anca bitiririm" diyorsan ps4, ama aktif oynayan biriysen kesinlikle xbox. tek dezavantajı ps4'ün exclusive oyunlarını (god of war, last of us, horizon zero dawn, spiderman, uncharted vs.) oynayamazsın. illa bunları oynamalıyım diyorsan mecburen ps4 zaten.
  • sir gawain  (25.08.20 19:33:32 ~ 19:38:50)
İlla bu ikisi içindense PS4 Pro. Ama PS5 tanıtılmışken almak mantıklı değil bence. 1 yıl sonra demode olacak.

  • himmet dayi  (25.08.20 19:35:44)