kindle vs Kobo

ilk kez e kitap okuyucusu alıcam. Kitap harici günlük gelen mil bültenlerini de otomatik okuyacağım bir şey arıyorum. Kindle touch ve Kobo clara arasında kaldım. Hangisi performans ve pratiklik açısından daha iyidir ?

birde bu çözünürlük durumu çok önemli detay mı ? Kindle touch ve kindle paperwhite arasında.

kısaca bana bir yol gösterin ya.

Kindle touch kullanıyorum 10 sene oldu, sıradan bir okuma için çok yeterli. Türkçe kitap için satın alarak okumak yasal olarak zor, format uymuyor yükleyemiyorsunuz yasalları bizde henüz amazon e kitap satmıyor.

  • kullanıcıadımbuolsun  (22.08.20 19:09:09)
Daha ucuz olanını al, bi farkı olmaz. Bulursan 2. elini al hatta ekranda sorun yoksa.

  • noluyo yaa  (22.08.20 20:23:47)
İlk çıktığı haftadan beri Kindle paperwhite kullanıyorum. Çözünürlük anlamında çok fark hissedeceğini sanmıyorum. Dediğim gibi ilk çıkan paperwhite yani bendeki. Yenilerin özellikleri falan nasıldır bilmiyorum ama Türkçe okuyacaksan satın alma yapmayacaksan kobo daha mantıklı olabilir. Bazen çok üşeniyorum ben mesela epubları mobiye çevirip Kindle atmaktan. Direkt göndermek güzel olurdu.

  • Giovanni Pipitto  (22.08.20 22:14:21)
kobo clara aldım.

  • aligan  (27.08.20 12:01:37)