suşi yemek zararlı mı?

çiğ balık ya kurt falan yaparmı?

Kurt kendi kendine oluşmuyor sonuçta, sinek larvası onlar.

Kaliteli bir yerse marka değerine zarar gelmesin diye ekstra önem gösterecektir, merdiven altı bşr restoran ise çok da sağlıklı değildir.

Kurttan ziyade çiğ balık ürünleri ile bulaşan bakteriler var, onların ürettiği toksinler zararlı, hastalık yapıyor vs.

Kısaca marka güveni önemli
  • masseter  (13.08.20 11:08:24)
Düzgün bir yerde yedikten sonra sıkıntı olmaz. Salata yerken de kurt girebilir.

  • mirafiori  (13.08.20 11:59:23)
Kaliteli yeri tercih edin. Evimin yakınında Quick China var, oradan yiyorum genelde. Ankara Ümitköy’deki Chinabloom’dan ve Mustafa Kemal Mahallesi’nde Mahall’deki Çin Seddi’nden paket servis söylemiştim onlar da çok iyiydi. Yemeden önce ben de çok evham yaptım ama şimdi her ay nasıl lahmacun yemem lazım krizi geliyorsa suşi yemem lazım krizi de geliyor, afiyet olsun.

  • Hallegadola  (13.08.20 12:09:12)
Eve sipariş verirsen bakteri üremesi açısından çok daha riskli. Seviyorsan yerinde taze taze yemeni öneririm.

  • kaptan memo  (13.08.20 15:35:31)
Suşi niye zararlı olsun. Vejetaryen vegan suşiler de var, onlara yönelebilirsiniz.

  • buf-e kür  (13.08.20 16:08:49)