deneme mi çıkmış sorular mı

önce hangisi çözülmeli ve neden?

Once deneme sonra cikmis sorular. Cunku oyle oldugu icin.

  • nax  (06.08.20 17:23:38)
önce çıkmış sorular.

Zaten en iyi deneme, ösym'nin hazırladığı sınav. Yani senin en iyi performans göstermen gereken tek sınav ösym'nin hazırlamış olduğu.

bu yüzden, çıkmış soruları; ösym'nin hazırladığı deneme sınavı olarak görebilirsin.

diğer deneme denilen şey, ösym baz alınarak özel kurumların(eğitim bilimlerinden mezun olmuş adamların; bu bile bi' mesaj vermeli)hazırlamış olduğu ve tek amaçları ösym'ye yakınsamak olan ''deneme''

o yüzden eğer ösym ben şu konuları çıkarttım, şu konuları dahil ettim, ya da soru sistemini artık şundan şuna çevireceğim demedikten sonra; en iyi deneme her zaman ösym'nin hazırladığı sorulardır.

son 2-3 yıldır ''yeni nesil'' diye birşey çıkmış sanırım, millet oradan vole vurma derdinde, ama onda da ösym açıklama yapmadıkça o ''yeni nesil'' soruları sorduğu ilk yıldan sonraki çıkmış sorular yine piyasadaki denemelerden daha iyidir.

Ne çok anlattım ya, neyse; işbu yüzden her zaman önce ösym sonra özel kurumlar.
çünkü öyle. (buna da kahkaha attım, ziya selçuk sanırım arkadaşımız. rica etsem bize de maya'dan bi' indirim ayarlayabilir mi yeğen için o kadar para vermeyelim bak aynı yerde yazıyormuşuz sonuçta)
  • mete kudur  (06.08.20 17:38:15)
Çıkmış sorular gerçek sınava benzer olduğu için sınava yakın çözmek daha mantıklı. Bu nedenle önce deneme sonra çıkmış

  • serbest gezen koala  (06.08.20 17:40:28)
ygs/lys ve tus için:

ilk önce - konu çalışırken çıkmış sorunun açıklamalı cevabı.
daha sonra - süreyi kısaltmak için ve bilgileri toparlamak için bol bol ama çok bol deneme.
en son -son düzlükte sınava odaklanmak, soru tipine hakim olmak için çıkmış sınav çözmek.
  • masseter  (06.08.20 18:54:26 ~ 18:55:19)
Son 10 yılın Çıkmış sorularının tamamını çözebilecek duruma gelirsen her bölümü %90 üzeri doğru cevaplayabilirsin.

  • otopsicocugu  (06.08.20 20:42:55)