Bu matkap nasıl

Vidalama işlerini de halledebilir miyim delmenin yanında?
www.gittigidiyor.com

Ekstra olarak uygun başlık aparatını alırsan vidalama da yapar ama mantıklı değil, çünkü ağır ve büyük.

Vidalama için tek elle tutabileceğin hafif bir alet gerekli, bu aslında bir kırıcı delici, yani alışagelmiş söylemle bir hilti.

Böyle bir kırıcı deliciye ihtiyacın varsa yanına bir de vidalama almalısın.
  • John Bloor  (24.07.20 10:56:01)
darbeli vidalama matkabı işini görür. eğer evde kullanmak için arıyorsan akülüye gerek yok. ben elektrikli olarak şu modeli kullanıyorum evde ve şimdiye kadar hiç işimi göremediğim olmadı. ev içinde yapılabilecek her şeyi de yapıyorum delme vidalama falan.

www.koctas.com.tr
  • emfuzi  (24.07.20 11:47:35)
bu delici kırıcı, ayrıca sds plus mandereni var.

sds+ a vidalama seti takamazsın, ayrıca vidalama yapmak için aşırı ağır.

vidalama yapamazsın bununla sadece duvar deler, kırarsın.

bosch gsb1300 gibi bir model bakarsan hem duvar delersin hem de vidalama yaparsın.

bu büyük kırıcı delicilerin özelliği darbesinin ve motorunun çok güçlü olması, seri işe uygun olması, bu marka için demiyorum ama hilti falan alırsan , sabah elinde alıp akşama kadar hergün yüzlerce delik delersin ısınmaz, bozulmaz. bu tür makinalarla duvar delebildiğin gibi bosch'un dediğim modeliyle daha zor delersin mesela. yine de deler ama.
  • hem şişko hem deli  (24.07.20 12:15:38 ~ 13:34:40)
ben gecen hafta bunu aldım. ahşap delme ve vidalama yaptım. darbeli olduğu için duvarda da işe yarayacağını düşünüyorum ama deneme fırsatım olmadı.
www.amazon.com.tr

  • unalub  (24.07.20 13:57:21)
bu paraları bunlara verene kadar bosch gsb 1300 çok iyi bence.

belki 100 defa duvar deldim, binlerce vida attım bi sıkıntı çıkmadı şu ana kadar.
  • hem şişko hem deli  (24.07.20 13:59:50)