kaş'ta yapılacaklar?

3-4 günlüğüne Kaş'tayız. Kaputaş'a gittik çok dalgalıydı, pek zevk alamadım ben. Onun dışında oburus momus'da bi yemek yedik çok iyiydi bence.

1) hangi plajlara gidilir, gidilmez? ben yüzmeyi çok bilmediğim için nispeten sığ bi yer olması tercihim.

2) Nuri's beach mi Bilal'in yeri mi?

3) Nerde ne yenir?

4) Son olarak da eşim tekne turu yapmak istiyor ama ben dediğim gibi çok açılamadığım için tekneden falan atlayamam, bu yüzden pek istemiyorum ama şuranın tekne turu çok iyidir kesin katıl diyorsanız, eşim için gitmeyi düşünüyorum. bir de fiyatlar ne alemde tekne turları için?

kaş merkezden limanağzına kayıkla gidebiliyorsunuz 15-20 tl gibi bişeydi snaırım.
ben en çok limanağzını severdim. tertemizdi. dümdüzdü. hem carettalarla yüzüyorduk, hem kano palet vs. bedavaydı. çok güzeldi umarım hala öyledir.

tabii ki kaputaş, büyükçakıl, küçükçakıl gibi yerler de güzeldir.

yemegi gurme arkadaslar cevaplar. (zeytin diye tatlı bir restoran hatırlıyorum bir tek)
  • la traviata  (22.07.20 18:58:01)
eksisozluk.com

Yalnız iki koyda da şu çok sığ diyemeyiz. Hemen derinlesmiyor ama öyle metrelerce sığ da değil.

Tekne turuna katılmadık maalesef.
  • elorelia  (22.07.20 19:02:19)
Kekova tekne turuna kesin git. 2 kere gittim bu sene yine giderim. Yüzemem diyorsan da simitle gir yine git :)

  • okumakserbestbegenmeksart  (22.07.20 19:40:10)
Nuri nin yerine git ve tekne turuna çık. Çok sakin koylar, zorlamaz seni.

  • sarcophagus  (22.07.20 20:04:29)
hidayet'in koyu'nu da öneririm. pek sığ değil ama denizi ve tesis güzeldir.

  • kobretti  (22.07.20 20:41:05 ~ 20:41:47)
limanağzı bilal'in yeri.

  • walter white kilikli  (22.07.20 23:29:56)