togg bende varım şeysi

ya o render hiç olmamış ya,

i4.hurimg.com

ya render atamıyorlar arabayı nasıl yapacaklar?

en düşük fiyat ne olur sizce?

300-400 bin arası?

bu görselde görünen arabanın en az bir 300 olacağını düşünüyorum.
200'lük araba da üretirler. bu kadar tantana oldu, insanlar nasıl alsınlar yüksek fiyatlı olanları.

render hiç olmamış evet.
bir de sanki ülkede böyle bir manzara kalmış, yüz yaşında zeytin ağacı bırakmışlar gibi doğayla içiçe bir mutluluk resmi koymuşlar. palavra.
  • biseysorcaktim  (19.07.20 09:20:20)
togg mesaj at bana renderlarını ben yapayım bari,

o kadar da tutorial var youtube da

www.youtube.com

  • duyurukullanıcısı  (19.07.20 09:28:03)
Arabayı yapanlarla, render yapan aynı kişiler değil sanırım. Hala doğan, şahin in bile 17-15000 arasındaTL arasında alıcıları varken bu da satılır.

  • Erva  (19.07.20 09:44:14)
hacı abi render ı denetleyemiyorsan aracı nasıl denetleyeceksin.

hoş zaten kaporta hariç hepsi yurtdışından geliyor.
  • duyurukullanıcısı  (19.07.20 10:02:39)
@duyurukullanıcısı
fabrika yok, arabayı nasıl yapacaksın diyorlardı bir arada.
arabaya odaklanalım istersen ,sanal ortamda oluşturulan şeylere bu kadar takılmayalım.
  • Erva  (19.07.20 10:17:10)
@erva

otomotiv mühendisliği okudum hocam. i know what i am talking about.
  • duyurukullanıcısı  (19.07.20 10:18:23)
aracın tasarımını yapan renderını kendi alır, reklam tasarımını yapan firma renderını kendi alır adam render'ı yeğenine de yaptırabilir, amca oğluna da. evet render çok kötü kesin araba da bok gibi olacak.

  • marlonbranda  (19.07.20 13:56:31)
togg'un hiç international bir reklamı yok neredeyse. kendimiz çalıp kendimiz söyleyeceğiz neredeyse.

eu, usa, uzakdoğu'ya nasıl pazarlanıcak bu araç? halk, ziraat, vakıfbank ile zararına kredi ile mi satacaklar togg'u?

çok yanlış strateji ile ilerleniyor.
  • duyurukullanıcısı  (19.07.20 14:05:44)
ya valla çok enteresan adamlarsınız. arabaya bok atmak için renderındaki manzarada yer alan zeytin ağacını bile bahane edebiliyorsunuz. bu projenin olmaması için ne kadar dua ettiğinizi, hatta aranızda ateist olanların duaları kabul olsun diye imana geldiğini bile düşünüyorum :)

bu araba olacak, çok da güzel olacak. alabileceğim bir fiyatta olursa da kesinlikle alacağım. bu araba akparti'nin değil, bu ülkenin projesi. aktroll diyecekseniz hiç yorulup cevap vermeyin, çok da fifi der geçerim.
  • cowboy  (19.07.20 15:49:46)
render nedir?

  • adetsancısı  (20.07.20 11:04:15)
render kelime anlamı ile resmetmek

piyasa anlamı ile sanal bir görüntüyü gerçekmiş gibi gösterebilmek. avengers filmleri gibi.

bu fotoda eksik olan şey.
  • duyurukullanıcısı  (21.07.20 11:29:10)