Ev karşılaştırması

Kozyatağı (bostancı metroya 1dk) (minibüs yolu 8dk) (marmaray 18dk)
www.sahibinden.com

Üsküdar: (marmaray yürüme 10 12dk)
www.sahibinden.com

Kiraları da 100tl daha ucuz düşünün ikisi için de. Hangisini seçersiniz? Ilk eve bakmıştım hoşuma gitmişti ama ikinci biraz daha merkezi geldi. Kozyatağındaki evin önünden servis var. Üsküdarda iskeleden toplu taşımaya binilecek iş için. İlki çok sessiz sakin bi muhit. Genel ortam düzgün görünüyor.

Daha çok sosyal hayat açısından düşünü

Iki ilaniniz da kozyatagini gosteriyor

  • balpolen  (13.07.20 16:46:36)
Üsküdardaki evin linki yanlış sanırım.

Kozyatağı çok güzel bi yer ama evin bulunduğu konum bostancı/altıntepe civarı sanırım pek anlayamadım.

Üsküdardaki evin konumu önemli, yokuş mu, sahile ne kadar uzaklıkta vs. Sosyal açıdan bostancıdaki evi tercih ederdim ben, kadıköye metroyla ulaşımı olduğu için.
  • ngnrzgr  (13.07.20 16:46:44)
ben erenkoy'de oturuyorum marmaray'a çok yakın kısmında. açıkça söylemek gerekirse canlı sosyal yaşantıyı arıyorum. erenkoy'de bu durum yok. caddebostan'a iniyor ve kadıköy moda'ya gidiyoruz. bol bol bu şekilde gidip gelmeniz gerekebilir sosyal semtlere :)

bu sebeple üsküdar'ı seçer vapura atlar atlar bol bol avrupa yakasında takılırdım ve kadıköy'e de gidebilirdim.

botaş hattına yakın olmak guzel bir duygu. ama kozyatağı da düzenli bir bölgedir. araba yoksa üsküdar diyorum :)
  • picassoishere  (13.07.20 16:47:51)
kozyatağındaki ev central hospitalin orada, altıntepeyle alakası yok. bostancı metronun hemen dibi kozyatağına doğru olan kısmının. üsküdar linkini güncelledim.

  • mg3929  (13.07.20 16:49:46 ~ 16:49:56)
Üsküdar'ı bilmiyorum. Ama Kozyatağı'ndaki evin birkaç sokak yakınında oturuyorum. Burası gayet güzel, yaşanılır, sakin bir semt. Buralarda hırsızlık gibi olaylar çok nadir yaşanılıyor. Gece dışarı çıkıp, eve dönerkende güvenlik açısından sorun yaşamazsınız. Toplu taşıma açısından avantajları var. Her köşede istediğiniz marketlere ulaşabilirsiniz. Sahile doğru, minibüs yolunda, Bağdat Caddesi'de yakın zaten buralarda güzel eğlenmelik mekanlar çokça var. Yakınında hem devlet hem özel hastaneler var.

Evin konumu tam Bostancı-Kozyatağı kesişiminde.
  • GoodMorningTeacher  (13.07.20 16:54:47)
üskudarda oturup pisman olan olmaz herhalde. ulasim acisindan basarili bi konum.yine kadikoye falan otobusle gidersiniz ama ben uskudari secerdum

  • ala09  (13.07.20 17:10:06)
Ek olarak Üsküdar'daki ev en üst katta. Çatıyla alakalı sorun yaşayabilirsiniz.

  • GoodMorningTeacher  (13.07.20 17:10:23)
Kozyatağı +1

  • since1907  (13.07.20 17:12:46)
kozyatağı'yla üsküdar kıyas kabul etmez bence.
tamam, belki bir erenköy, suadiye, caddebostan değil ama neticede kadıköy sınırları dahilinde.
kozyatağı +1
  • blatta hiberna  (13.07.20 17:59:54 ~ 18:00:34)
işe servisle gitmekten dolayısıyla kozyatağı derdim

  • essoist  (13.07.20 23:43:57)