İlk buluşma için semt ve mekan önerisi (Mecidiyeköy/Beyoğlu/Beşiktaş)

Merhaba,

İnternet üzerinden tanışıp hoş sohbet olduğumuz bir hanım ile cumartesi günü ilk defa buluşacağız. Yalnız her zamankinden biraz fazla stresim, kötü geçmesini hiç istemediğim bir buluşma.

Buluşma gündüz vakti olacak. Yaklaşık bir 3-4 saat civarı vaktimiz var. Gidebileceğimiz, vakit açısından uygun olan yerler başlıktaki semtler. Mekanlarda tercihen alkol de olabilir ama bar&pub tarzı yerler olmamalı. Yakın rotalarda birkaç mekan önerisi de çok güzel olabilir. Yani önce bir oturup tatlı & çay/kahve içilebilecek cafe tarzı yer, bir de yemek servisi de olan ama kasıntı ve restoran tarzında olmayan bir yer arıyorum.

Yaşlar 24-25, öneri yapılırken bu da göz önüne alınırsa sevinirim.

Yardımlarınızı beklemekteyim.

beyoğlu limonlu bahçe

  • nahtoderfahrung  (10.07.20 09:40:21)
Limonlu bahce + 1

  • oscar  (10.07.20 09:47:42)
güzel bir akşam yemeği Cihangir 5. kat restaurantta alkolle 2 kişi 300'e kapatabilirsin. Aman aman kasıntı da değil bence. Manzarası şahane. İlk buluşma için fazla kaçar mı internetten bakıp karar ver. Öncesinde çay kahve tatlı için Galata kulesinin oradaki Viyana kahvesi veya Şirin fırın.

  • gulmeyen adam  (10.07.20 10:58:44)
@gulmeyen adam, duyuruda belirtmemişim şimdi düzelttim. akşam yemeği çok büyük ihtimalle yenmeyecek. gündüz vakti bir buluşma olacak.

  • itinayla bozuk kafa tamir edilir  (10.07.20 11:38:00)
Limonlu bahçe iyi olur ama yer bulmak zor olabiliyor rez yaptır.

  • mg3929  (10.07.20 12:10:31)
@mg3929 imonlu bahçeye gideceğiz sanırım, bu bilgi çok iyi oldu sağolun.

  • itinayla bozuk kafa tamir edilir  (10.07.20 12:14:28 ~ 12:16:03)
white mill - cihangir

  • snowman  (10.07.20 16:43:41)
@snowman white mill kapandi hocam, su seda sayanin oglu oraya emilys garden die bir mekan acti. oranin mulk sahibi de kendileri zaten. bu bilgi de burada dursun =)

yaz aksami icin limonlu bahceden gayet zevk alirsiniz, hic gitmemis ise etkilenebilir hatta, girisinden ortamdan fln
  • oscar  (11.07.20 07:36:22)
limonlu bahçeye gidildi, kızımız da gayet beğendi. çok teşekkürler yardımlarınız için.

  • itinayla bozuk kafa tamir edilir  (13.07.20 13:25:48)