Kadınlar şu çantayı yorumlayabilir mi?

20-25 yaş aralığında bir kıza günlük kullansın diye şunu almak istiyorum www.lcwaikiki.com Basit bir ürün ama o bu tarz omuz çantalarını seviyor diye biliyorum. Sade basit bir tarzı var. Beğeneceğini düşünüyorum ama yine de sormak istedim. Sizce şık mı? Günlük kullanılır mı?

Öndeki o etiket bana direk pazar malı izlenimi verdi açık konuşmam gerekirse. Sade tarzda çantaları severim ama bu ciddi basit geldi benim gözüme,
Kadife kışlık bir kumaştır ancak yazın kumaş çanta olarak daha ziyade keten kullanılır.
Günlük kullanılır özel bir ortamda zaten aşırı sırıtır.
  • cilekli pasta  (08.07.20 01:10:27)
yazın üstü baskılı keten çantalar daha güzel oluyor, bu çantanın ne şekli de ne de tarzı güzel :/ bence şık değil ama "bence" illa ki böyle çantaları seven birileri vardır.

  • gadjodilo  (08.07.20 01:21:22)
Ben en son öss’ye hazırlanırken bu tarz çanta takıyodum. 20-25 yaş aralığı biraz geniş bir aralık. Üniversite öğrencisi de olabilir, iş kadını da olabilir, stajyer de olabilir.
Ben beğenmedim ama kızın tarzı böyleyse, pek şık olma peşinde değilse, çantaya bakış açısı “eşyalarını koyabileceği ağzı kapalı bir nesne” den ibaretse, sevebilir.

  • megalomaniac  (08.07.20 01:56:25)
kadife detayı beni buz gibi soğuttu.

  • rusalka  (08.07.20 02:18:12)
cilekli pasta +1

10 çanta görüyorsam 7 sinde bu etiket var son zamanlarda. Belediye dağıtmış gibi :/ Ben şık bulmadım, biraz daha bakının eminim daha güzel modeller bulursunuz. Trendyol, mango, h&m gibi yerlere de bakabilirsiniz.
  • kostüm çok güzel prenses misiniz  (08.07.20 04:28:46)
evet, çok basit bir çanta. bu etiketi ben de her yerde görüyorum, çin'de üretiliyor da herkes toptan alıyor burda satıyor mudur nedir anlamadım. lc waikiki, koton gibi markalardan hediye almayın zaten genç bir kıza, fazla basit durabilir. h&m, mango, bershka, pull & bear, stradivarius gibi popüler markalar daha uygundur. ben şahsen mudo'nun çanta tasarımlarını beğeniyorum ama kişiden kişiye değişir, o beğenmeyebilir belki.

  • fleur du mal  (08.07.20 07:57:56)
Ben begenmedim. Umarım kimse bana böyle bir çanta almaz :)

  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (08.07.20 10:01:08 ~ 10:01:52)
Kötü bir çanta bu, yaz ortasında kadife çanta olmaz zaten. Yukarıda yazılan mağazalarda çok daha sade şık modeller bulunabilir.

  • aquarium  (08.07.20 11:53:06)