Cs Go oynarken ekleyen karşı cins arkadaş

Durumu olmayanlar için özet sondadır!

Merhaba arkadaşlar,

Son 1 haftadır nereden estiyse CS Go'ya dadandım. Aslında multi oynamak pek tarzım değildir. Bayağı eğlenceli gelmeye başladı, bir de şu hileciler olmasa.

Her neyse dün gece Deathmatch atıyordum. Elin birinde karşı takımdaki biriyle bayağı tatlı tatlı rekabet ederken buldum kendimi. Bir o vuruyor, bir ben. Oyunun deyimiyle birbirimizin azılı düşmanı olmuştuk. Böyle giderken bu arkadaş benim dikkatimi çekti, Steam profilini falan inceledim, profil resmine ve bilgilerine bakılırsa hoş bir Alman hanımefendi olduğunu gördüm, yalan değilse tabi ama yalan gibi de durmuyordu.

Her neyse maça devam ediyorduk ve 1 el daha attım, rekabetimiz hala devam ediyordu. Saat bayağı geç olduğu için el bitince çıktım ama hanımefendi de aklıma takıldı. Steam'den aradım ama bulamadım. Tekrardan aynı haritaya girdim ama onun olduğu maça atmamış sistem.

Tam yapacak bir şey yok artık kafasına girmişken bir de ne göreyim! Hanımefendi beni eklemiş. İkimizin kalbi de temizmiş. Gözlerime inanamadım. Biliyorum pek bir şey beklememek lazım ama onun beni eklemesiyle şok oldum. Çok tatlı bir anıydı.

Bu arada multici olmadığım için sadece 1 arkadaşım vardı Steam'de, okuldan samimi bir arkadaşımdı zaten o da ama onunla da iletişimi kesmiştim. İlk yabancı arkadaş olduğu için de yeri ayrı. Bir şey beklemiyorum ama yine de yükseldim. Siz ne düşünüyorsunuz? Teşekkür ederim.

Özet: CS Go'da maç yaparken karşı cinsten birisi dikkatimi çekti. Maçtan çıkınca eklesem mi diye tereddüt ederken adını unuttuğumu fark ettim. Ama tam o sırada o beni ekledi. Bayağı tuhafıma gitmekle birlikte hoşuma gitti bu durum, karşılıklı olduğu için. Bir şey beklemiyorum ama biraz yükseldim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Abi üstün açık kalmış demeye geldim ama sıcak zaten, normaldir açık kalması. Iyi oyunlar dilerim.

  • lionel andres  (07.07.20 15:12:17)
Sanırım boşlukta olduğunuz bir dönemdesiniz. Dışarı çıkmak, gezip dolaşmak iyi gelecektir.

  • çıkın evimden  (07.07.20 15:14:29)
online görünce davet at. birlikte oynayın sonra sohbet bir şekilde başlar ama illa sevgili olacaksınız diye bir durum yok. belki çok iyi anlaşacak iki gamer olursunuz.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (07.07.20 15:37:16)
Arkadaşlar, hepiniz de çok tatlısınız :) Sanırım biraz abartarak yazdım. Aslında çok uzun zamandır böyle şapşal hissetmemiştim. Sadece o var. Yoksa evlenelim, boy boy çocuklarımız olur gibi ütopik hayallere dalmıyorum :D

Bir de şu ana kadar online oyunlar oynamadığım için böyle kız olsun erkek olsun tanıştığım yeni insan olmadı. Milletin Steam profiline bakıyorum, bir sürü arkadaşı var. Açıkçası tanımadığım birinin beğenip eklemesi hoşuma gitti. Bir de bu var. Ekleştikten sonra oyuna davet etti ama ben geç olduğunu, uyumam gerektiğini, bugün yine aynı saatlerde oynayabileceğimi yazdım. Olay böyle :)
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (07.07.20 16:29:25)
Bi de çok uzun yazmışsın

  • olaylar olaylar  (07.07.20 16:57:05)
online oyunlarda birlikte iyi iş çıkardıysak veya uzun sure karşılıklı oynadıysak bazen ben de ekliyorum. benim için böyle uzun uzun duyuru acan olmus mudur :D

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (07.07.20 18:02:26)
Benim gallerli arkadaşım var, isveçe gelmiş, kız arkadaşıyla beraber yaşıyor. Evli değiller galiba ama baya birliktelik, hatta kadının çocuğu da var. Arkadaş çocuğum falan diyordu. Neyse ben buna bi gün sormuştum nasıl tanıştınız diye, online oyunda tanıştık demişti. Hangi oyun bilmiyorum ama var yani böyle olaylar.

  • senolll  (07.07.20 18:30:21)
anlatıp da heyecanını kaçırma. güzel bir anı olmuş, hoşuna da gitmiş. oynayın kardeş kardeş :)

ben de bir vesile ile (online oyun değil) bir kızla tanışmıştım. o zaman msn vardı. arada bir sohbet ederdik. animeler, filmler falan. eğitimimiz de birbirine benzerdi, arada onunla ilgili konuştuğumuz da oldu.

sonra facebook'ta ekleştik. sonra instagram'da ekleştik. ara ara fotoğraf beğenmeler. sonra sevgililerimiz oldu, sonra o evlendi. ben sevgilimden ayrıldım. hala takipteyim bakalım çocukları ne zaman olacak. çok sevimli, enerjik bir insan.

bu da öyle bir anımdı işte.
  • biseysorcaktim  (07.07.20 18:41:54)
@ kitap arasında kalmış silgi tozu Evet, bayağı çekişmeli şekilde 2-3 el attık. Güzeldi yani. Kim bilir belki de duyuru açmıştır birileri, açmadıysa bile eminim ki aklında yer edinmişsinizdir :)

@ senolll Evet, bu şekilde sevgili olan, evlenen bir sürü insan var. Başkalarının tuhafına gidiyor oyun olduğu için ama artık alışmak gerek :)

@ biseysorcaktım Bayağı keyifliydi evet. Bir de yaşadığım hissiyatı uzun zamandır hissetmemiştim. O var :) Sizinkisi de çoook güzel ve tatlı bir anıymış. Herkese nasip olmaz sanırım hiç tanımadığınız biriyle msn'den tanışıp uzun yıllar o dostluğu sürdürerek Instagram'dan takipleşmek. Herhalde bir 10-15 yıl vardır dostluğunuz. Tebrik ederim doğrusu :)
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (07.07.20 19:27:04 ~ 19:27:28)
Ben de csgo oynarken iyi oynadığım kişileri ekliyordum. Bir şey olmuyor sonra sadece oyunları kazandiğimizla kalıyor:)

  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (08.07.20 00:08:18)
aga csgo'da 6000 saatim var hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. :p bir kere takıma bir kız gelmişti. kız bir ara niye info vermiyonuz dedi ingilizce. ben de bitch, radar okusana len demiştim. kız maç sonuna kadar arkadaşıyla beraber throwlamıştı maçı bitch dediğim için.. kıssadan hisse, benim gibi olma. konuş tanış hiç değilse ecnebi diyarlarında arkadaşım yok demezsin.

not: globalspor
  • beyaz power ranger  (08.07.20 00:13:31 ~ 00:13:59)
@ kendi düğününe gitmeyen kamber Evet benimki de öyle olacak. O buraya gelip bana evlenme teklif edecek değil ya. :)

@ beyaz power ranger İntikamını fena almış sanırım :) Keşke demeseymişsiniz belki arkadaş olurdunuz. Bir de ben 1 hafta bile ancak olmuştur başlayalı. En azından dediğiniz gibi ecnebi bir arkadaşım olmadığı için üzülmem. Bu arada az önce oyun daveti attı :)
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (08.07.20 00:45:34)