Netflix hakkında bir soru

Hesap sekmesinden "Bağlı cihazların yakın zamandaki izleme etkinliği" bölümüne baktığımda

"Hesabınızın en son kullanıldığı cihazlar ve konumlar" arasında alakasız şehirler çıkıyor. Sadece 2 şehir kullanıyoruz bunu. Ancak başka şehirler de çıkıyor.

Bu bir hata mı yoksa şifremi verdiğim kişiler başkalarına mı yaymış? Daha yeni değiştirdim şifremi aslında...

Teşekkürler.

yakınlardaki şehirler mi? bursa'yı kütahya olarak olarak algıladığı, merkezi yenişehir olarak algılamışlığı var. farklı cihazlardan girildiyse ili her zaman doğru göstermeyebiliyor.

  • black holes in the sky  (07.07.20 01:51:37)
eskişehir ve istanbul'da kullanıyoruz.

çıkan şehirlerin bazıları çevre iller, bazıları değil.

samsun
ankara
trabzon
konya
düzce
bolu
tekirdağ
bursa
aksaray

ve

ontario (?????? yok artık)
  • batlegolas  (07.07.20 02:02:50 ~ 02:03:19)
Vpn var mi

  • baal  (07.07.20 07:29:12)
Sanırım internet sağlayıcılar, bazı bölgelerde server yada adı neyse onu kullanıyor. Yani kütahyadaki vatandaş internete girmek için önce bursaya bağlanıyor bursadan yurt dışına çıkış yapıyor. Hatta bir ms-dos kodu vardı. Bir sitenin pingini yazınca hangi yoldan gidildiği yazıyordu.

  • infernalcadre  (07.07.20 09:13:18)
Netflix Türkiye için var mı bilmiyorum... Netflix kullanıcı bilgileriniz ile farklı cihazlarda giriş yapılırsa hesapta tanımlanmış eposta adresine anında uyarı geliyor. Bu uyarılar ile kim ne zaman girmiş takip edilebilir.

  • keles  (07.07.20 10:12:41)
aynı durumu facebook vs. diğer sitelerdeki bağlanılan konumlara baksanız da fark edersiniz. Bu durum internet sağlayıcı ile ilgili. Siz bağlı cihazlarınızı kontrol edin ve keles in dediği gibi netflix hesabına gelen bağlanma uyarılarını takip edin.

İçinize bir kuşku düştüyse de şifrenizi değiştirin.
  • cursor  (07.07.20 10:40:15)