5 temmuz 2020 gs-ts maçındaki feghouli'nin benzeri hareket

twitter.com

bu pozisyonun benzeri bir pozisyon vardı ya. taç çizgisi kenarında adamın göğsüne vuruyordu o da.

baya bir gündem olmuştu.

hocam evet doğrudur ama bu hareket net kırmızı kart. başkasına gösterilmedi diye buna da göstermemek olmaz.

bu sene evet özellikle pandemi sonrası maçlarda gs aleyhine kararlar daha çok çıktı. gaziantep maçında da ayyuka çıktı zaten son dakika verilen kararlar nedeniyle.

bu sene ts şampiyon yaptırılıp, şampiyonlar ligi'ne başakşehir gider trabzon'un cezasından dolayı. başakşehir de katarlılara satılır. herkes mutlu olur.
  • elektr10  (06.07.20 01:21:44)
Yahu ben tartışmak için değil bir pozisyonu hatırlamaya çalıştığım için sordum.

Taç çizgisi kenarında benzer poziston olmuştu. Hangisiydi o?
  • blue eyes white dragon  (06.07.20 07:55:47)
Mehmet topal bir ya da iki sene onceki fb-gs macinda yapti kirmizi gormedi.

  • logisticsmanager  (06.07.20 10:24:28)