Eskişehir - Altınoluk arasındaki ücretli otoyol bağlantıları

Selamlar,

Eskişehir'den Altınoluk'a giderken Bursa şehir merkezine girmemek için kullandığım ücretsiz bir otoyol var. Bu otoyolun ücretli otoyolla bağlantısı var mı? Dikkat edeyim, öyle olduğunda çıkayım diye soruyorum. Ücretli otoyola girmek istemiyorum.

Aynı soruyu Balıkesir şehir merkezini pas geçmek için de sorayım. Geçen seneden bazı tabelalarda sanki ücretli ibaresi yoktu. Ben de ücretsiz otoyol diye yanlışlıkla girmiştim ,(ya da belki ben farkedememiş de olabilirim). Bu güzergah için tavsiyeniz olur mu? Yoksa rahat olayım, ücretli otoyol girişlerinde mutlaka 'ücretli' ibaresi oluyor mu?

ücretli otoyollarının tabelaları yeşil oluyor

  • belkider  (20.06.20 12:45:07)
Bursa otobanına girdiğinde çevre yolu olan kısım ücretsiz, tabelalara dikkat edersen otobanın ücretli kısmına devam etmezsin ama sapağı kaçırırsan yol bi anda paralı yol oluyor dikkat etmek lazım.

  • prezarlatif  (20.06.20 12:55:07)
Paralı yola girmeyeceksen kütahya üzerinden gitmek daha mantıklı gözüküyor. Yol durumunu ve uğrayacak bir yerin olma ihtimalini bilmiyorum tabi.

  • temasettin  (20.06.20 13:19:06)