Sultanahmet’e gidersem arabayı nereye park edeceğim?

Merhabalar,

Arkadaşlarım sağolsunlar buluşma ayarlamışlar Sultanahmet civarı bu karışıklıkta. Peki ben oralara gidince arabayı nereye park edeceğim? Mükemmel bir kullanıcı değilim, Fatih Sokakları’nda survivor yaşamak istemiyorum pek açıkçası.

Bildiğiniz önerdiğiniz bir yer var mı park için? Gece arabasına yürüyecek bir kadın olarak ıssız olmamasını tercih ederim.

beyazıt meydanda ve çemberlitaşta ispark var..

beyazıt tranvay durağı varya hani arabaları en son gidebildiiği yer orada
  • xdenizx  (18.06.20 12:35:43)
III. Ahmet Çeşmesi ilerisinde var ispark. topkapı girişi/ayasofya tarafında olan çeşmeden bahsediyorum. buraya 100 mt. falan ispark. tabi boş yer bulma işi eziyet. bekleyecek yer dahi yok, tamamen şans işi.

  • han20  (18.06.20 13:15:18)
Çatladıkapıdan girince Arasta çarşısına gelmeden de var. Ama han20nin bahsettigi de dahil bu yollar hep dar ve çoğunlukla tek yönlü sokaklardan oluşuyor. Sahil tarafı da olduğundan otelleri restoranları bol bir bölge. Yürürken sorun olmaz ama araç için olabilir.

  • beetlejuice  (18.06.20 16:23:10)
ayasofyanın arkasında vardı otopark. sahilden çıkın yukarıya doğru. yani birkaç yıl önce vardı değişmediyse.

  • bohr atom modeli  (18.06.20 16:25:28)