sevgilinizin/flörtünüzün hangi ince davranışı sizi çok etkilemişti?

buyrun ankete, anılara, hüzünlere, özlemlere ve güzel sonlandıysa/devam ediyorsa mutluluklara

ben başlıyorum

ikinci kez buluştuğum, o an henüz müstakbel olan kız arkadaşım onu pahalı bir restorana davet ettiğim için ve hesabı ödeyeceğimi tahmin ettiği için (ilk yemeğe çıkışımızdı) elinde hediye bir powerbank'le gelip ”sen çok geziyorsun, mağazada görünce aklıma geldin, aldım” deyip bana vermişti.

23M

sizleri etkileyenler, aklınızda kalanlar nelerdir?

Eskilerden tanesininkini hatırlıyorum, o da gittiğimiz mekandaki garsona çok kibar davranmasıydı. Küçüktüm o zaman, zaten kibar bir insandım ben ama etrafımda öyle başka insan yoktu sanırım. Çok tuhafıma ve hoşuma gitmişti, "ne iyi bi insan be" demiştim.

  • Bruce  (16.06.20 21:45:51)
Flört değil 3 kız arkadaş bi de ben oturuyorduk cafede. Dilenci 2 çocuk geldi. Kız adın ne vs diyalog kurdu, canınız çektiyse/karnınız açsa pasta alayım size dedi. Gitti içerden bişeyler aldı. Paket yaptırıp verdi çocuklara. İçim ısındı birden kıza. Dedim böyle merhametli, iyi kalpli biriyle evlenmek lazım çünkü etrafımda gördüğüm kadınların çoğu birbirine durduk yere uyuz olan, arkalarından konuşan, kıskançlık/kıyaslama vs huyları olan çirkef kişiler. Bu kız da cidden iyi kalpli biri, başka davranışlarında da öyle. Neyse efem başka kriterlerime uymuyordu hamle yapmadım zaten kıza, kaldı öyle. Pek görüşmesek de her zaman çok değer verdiğim bir insan.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (16.06.20 21:50:20)
Çok düşündüm, ciddi ciddi flört manita falan aklıma gelenlerin hepsini ulan bir tane ince davranış çıkmadı :D

Ya hiç ince davranış yapmadılar ya da yaptılar ama akılda kalacak kadar etkileyici bir şey değildi. Duyarsız kappelere bak, canım sıkıldı.
  • eazy  (16.06.20 21:52:06)
bütün günü beraber geçirdikten sonra gece 12 civarında evime bırakmıştı beni.
icq'dan konuşmaya devam ettik.
o zamanlar icq vardı yani, neyse.

gece iki civarında, "canım karpuz istedi" dedim, sohbete devam ettik, iyi geceler diledik falan filan.
on dakika sonra telefonuma mesaj geldi "aşağı insene" diye.
aşağı indim, apartmanın kapısında elinde karpuzla duruyor.
evindeki karpuzu getirmiş gecenin üçünde.

ergenliğimden bir hatıra.
  • blatta hiberna  (16.06.20 21:55:04)
Maalesef benimkiler hep öküzmüş. Çok düşündüm ama bulamadım. Aaa yok! Bi dakka var sanırım. Rus bi sevgilim olmuştu, ben mısır gevreklerini yemeyip içindeki kuru meyveleri yiyip gerisini bırakıyorum diye bana bi koli kuru meyvesi en bol olan mısır gevreklerinden getirmişti.

  • superfluid  (16.06.20 22:21:53)
Birgün mutfakta tava düştü kızgın yağ bacaklarıma geldi hemen duşa koştum. Gelmiş hafif hafif su tutuyor korka korka bacaklarıma. Hiç unutmam sevgi dostluk böyle bir şey diye düşünmüştüm.

  • turkce konusan uzayli  (16.06.20 22:28:38)
Ben sokak kedilerini severken kereste gibi dikilmeyip benimle birlikte sevmesi, hatta markete gidip mama araması, bulamadığı için tonbalığı alması ve birlikte yedirmemiz.
Laf arasında ejderha meyvesinin tadını bilmediğimi söylediğim için ertesi gün meyve gönderen bi siteden sipariş verip ofisime göndermesi.

  • megalomaniac  (16.06.20 23:37:13)