twitter'da troll avına çıkılsa

normal insanlar (biz) troll (ismi cismi olmayıp hep aynı paylaşımları yapan) hesapları spam diye işaretlesek

twitter temizlenmez mi? yani 10k'lık hesaplar gitse adamın sıfırdan bir hesabı 10k yapması zor değil mi?

hayır o kadar çok troll hesap var ki cidden çöplük gibi bir şey oldu twitter

#trollavi falan diye etiket açılsa 15dk uğraşsa herkes falan?

hangi birini kapatacaksın hocam hangi bir

  • fezagezgini  (12.06.20 00:36:29)
işte 10k ve üstü hesaplar gitse yeter bence
ciddi ciddi bu iş için para alan insanlar varya cidden garip. bir gün bitecek bu olay adam iş görüşmesine gidecek başka bir yere 3-4 yıl boşluk var CV'de
ne yaptın o ara?
trolldüm twitterda.
  • duyurukullanıcısı  (12.06.20 00:37:38 ~ 00:38:50)
işte o kadar çok var ki hangi birini temizleyeceksin ( ne kadar spam diye işaretlemek gerekiyor, öyle yapınca kapanıyor mu kriter nedir pek hakim değilim). botlarla vs yine çıkarlar o sayıya

Şahsen Trend topic listelerinde ki dışında beni rahatsız etmiyor troller. karşıma çıkmıyorlar çünkü. Bir tek TT de ne olmuş diye tıkladığımda bir şey anlayamıyorum alakasız şeylerden..
  • fezagezgini  (12.06.20 00:42:16)
twitter burayı takip ediyor sanırım :) istediğini yapmış (git: twitter.com )

  • scudman1  (12.06.20 02:16:28)
  • freebird5406_2  (12.06.20 09:41:13)
başka birşey istesem olacakmış diyecem ama yok yok bu iyi. bu olsun.

  • duyurukullanıcısı  (12.06.20 10:10:51)
cidden temizlediler trolleri gündem tertemiz oldu. :)

  • duyurukullanıcısı  (14.06.20 14:05:56)