Rar sisteme yüklenmiyor

Arkadaşlar merhaba. Ödev için bir arkadşıma yardım ediyorum. Word dosyasını , rar’a sıkılştırmam gerekiyor. Sıkıştırıyorum, harflerin arasında kareler oluşuyor. Hoca’ya yolladık, açamadım dedi. Sebebi ne olabilir ? Lütfen acil yardım lazım.

zip yapsanız daha iyi değil mi? ingilizce ve boşluksuz karakter kullanmayı denedeniz mi?

  • jelly bear  (11.06.20 14:17:01)
Zip daha iyi ama bunların okulda antika bir sistem var , sadece rar ikabul ediyormuş, zip’te sıkıntı yaşamadık ama hoca kabul etmedi.. ingilzce ve boşluksuz denemedik sanırım.

  • czn  (11.06.20 14:24:04)
Dosyayı bir klasöre ekle sonra rar yapmayı dene

  • Erva  (11.06.20 14:24:56)
dosya başlığında, boşluk ve türkçe karakter kullanmadan sıkıştırmayı deneyin +1

  • cursor  (11.06.20 16:07:56 ~ 16:08:27)
Tamam deneyeyim o şekilde

  • czn  (11.06.20 16:13:32)
Hocanızda winrar'ın eski sürümü varsa yeni sürümle rar yapılmış dosyaları açamaz. Rar yaparken size eski sürüm seçeneği gösteriyor onu kullanın.

  • mikro patlama  (11.06.20 18:29:01)
Eski sürüm ? Rar, rar 4 müne bir de zip yazıyor galiba. Yoksa başka yerde mi var ?

  • czn  (11.06.20 22:44:17)