sürat kargo çalışanı var mı aranızda?

bir siparişim 15 mayıstan beri istanbul maltepe aktarmada bekliyor. birkaç gün sonra bir ay olacak hala teslimat şubesine gönderilmedi. işin kötüsü başka aldıklarım yine maltepe aktarmadan geçip 2 3 gün içinde elime ulaştı ama ondan ses yok. arıyorum ne şube, ne genel merkez telefonlara bakmıyor. sosyal medyadan ulaşıyorum hiç umursamıyorlar. gidip kendimiz teslim alalım dedik pandemi sebebiyle elden teslim yapmıyoruz dediler o kapı da kapandı. o kargoyu almalıyım ama nasıl. sürat kargo çalışanı varsa bana ulaşıp yol gösterebilir mi?

? Pandemi sebebiyle elden teslim yapmıyorlar mı? En az 20 kargo aldım şubelerden yahu. Adama kargo veriyoruz da gelen kargoyu mu vermiyorlar? Bence sizin kargonuz o şubede değil

  • Premium Hesap  (11.06.20 10:35:07)
Ayy sürat kargo geçen hafta resmen deli ettiler bizi. Bir siparişi bir ayda getirdiler.
En don kendi sitelerinde şikayet bölümüne girip ağzıma geleni saydım mesajın sonunu da Allah belanızı versin diye bitirdim. Ertesi gün sabah siparişi getirip teslim ettiler.
İnternet sitesi üzerinden takip numaranizla vs şikayet girin gelmedi çaldınız mi deyin:)hemen gonderiyorlar
  • kirmizipilotkalem  (11.06.20 11:31:44)
@premium eğer teslimat şubesinde olsaydı alabilirmişiz ama burası aktarma şube ya çok fazla kargo vardı uğraşmak istemedikleri için bunu bahane olarak söylediler bence

  • kakamelsokoban  (11.06.20 11:41:31)
@kırmızı ay dur hemen yapayım da gelsin bari şiştim beklemekten :)

  • kakamelsokoban  (11.06.20 11:41:49)
hangi şehirde oturuyorsanız,

sürat kargo X bölge müdürlüğü diye arama yapın. Operasyon birimi ile görüşmek istediğinizi belirtin. sizi operasyon müdürüne bağlayacaklar, kargo ile probleminizi anlatın çözüm olmazsa tekrar arayıp kargodan bahsetmeden bölge müdürü ile görüşmek istediğinizi söyleyip bölge müdürüne bağlanınca durumu anlatın.

çözüm olmazsa, X aktarma müdürlüğü diye aratıp telefonu numarasını bulun ve aktarma müdürlüğüne durumu anlatın.

çözüm olmazsa, bölge müdürlüğüne email atın. istanbul.bolge@suratkargo.com.tr veya istanbulbolge@suratkargo.com.tr olmasi lazimdi hatirladigim kadariyla.

yine olmazsa, cozummerkezi@suratkargo.com.tr adresine email atin.

yine olmazsa, genel müdüre mail atın. mehmet.dedeoglu@suratkargo.com.tr

yine olmazsa, cözüm merkezi müdürüne mail atın. fatih.cesur@suratkargo.com.tr

yine olmazsa, linkedin de fatih cesur ve mehmetdedeoglunu etiketleyerek mesaj atin.

yine olmazsa, linkedinde suratkargo X bolge diye aratip yoneticilerin isimlerine bakin ve onlara mail atin. isim.soyisim@suratkargo.com.tr seklinde.

saygilar
  • glore  (11.06.20 13:25:57 ~ 13:28:55)
@glore çok teşekkürler maille hepsine ulaştım birkaçı da geri dönüş yaptı gerekli yerlere bilgilendirme yapıp kargoyu en kısa sürede ulaştıracaklarına dair. umarım gerçekten ilgilenirler ve kavuşurum kargoma :)

  • kakamelsokoban  (11.06.20 15:24:33)